Hip Hop Kemp představuje kompletní festivalový program

Za osm dní startuje warm-up party devátého ročníku festivalu Hip Hop Kemp, po němž budou následovat tři dny narvané hudbou, tancem, graffiti a rozmanitým doprovodným programem. A protože víme, že se již nemůžete dočkat příštího víkendu a chcete mít přehled o všem, co se bude ve Festivalparku dít, zveřejňujeme kompletní program celého Hip Hop Kempu - všechny stage, warm-up party, breakdance aréna a doprovodý program! Bude to velký!

STŘEDA:

BACKSPIN HANGÁR 18:00 DJ Chocolatic /CZ 19:00 DJ Shakul /SK 20:00 DJ Spinhandz /SK 21:00 DJ Spank /SK 22:00 DJ Swordz /B 23:00 DJ Clever Munkey (The Disablists) /UK 0:00 DJ Tuco /UK 1:00 DJ Sticky Dojah /D 2:30 Khalil (Livin' Proof) /UK JAHMUSIC REGGAE STATION 18:00 DJ Fatte /CZ 20:00 Invázia - Kruscifix /SK 21:00 Rest & DJ Fatte /CZ 22:00 Maylay Sparks /USA, Rocc Spotz /SWE, K Slugga /SWE, Decko /SK, Spleen & DJ Mad Habits /FR, Two Tunges /UK

ČTVRTEK:

LIVE STAGE 15:45 Kaidžas & DJ Lucco /SK 16:20 IdeaFatte /CZ 17:00 Vec & Zverina aka CP Kombo /SK 17:45 PIO Squad /CZ 18:45 O.S.T.R. + LDZ Orkiestra /PL 19:45 Sage Francis /USA 20:30 Freeway & Jake One /USA 21:15 Woody Madera - Turntables In Technicolor AV Show /UK 22:00 Roots Manuva /UK SKATESHOP.CZ HANGÁR 18:00 DJ Yarri /CZ 19:00 Morelokatr /CZ 19:40 Alexander Petržalský /SK 20:20 Jakost /CZ 21:00 Shomi /SK 21:40 Ryes & Kenny Rough /CZ 22:20 Dezrechts /CZ 23:00 Lyrik & DJ Spank /SK 23:45 Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK 0:30 - 03:00 Grime All Stars - P-Money /OG's, Blacks /OG's & DJ Logan Sama /Kiss FM,Hosted by Tony Black /RoadSound BACKSPIN HANGAR 18:00 DJ Hlava /CZ 19:30 1210 Symphony /CZ (DJ's Chocolatic, Diskotek & Nneser) 21:00 Backspin MC contest Winter 21:40 Out Of Order /D 22:20 Clementino /IT 23:00 Brad Strut + Tornts /AUS 23:40 Jack Flash /UK 0:30 The Famous Deck Team /D (DJ‘s Crypt, Smart) 2:00 - 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D 80’s: let’s take it back to the oldschool JAHMUSIC REGGAE STATION 18:00 Kriiska + Kol-ler /CZ 21:00 JBC Emergency feat. Zaggamuffin /CZ 23:00 JahMusic Lightaz /CZ 0:30 Mortal Kombat Sound /D 3:00 Babylon Rocker /CZ VERTIKÁLNÍ RAMPA 15:00 rozjezd 16:00 exhibice 18:00 exhibice 20:00 volné jízdy KINGFIT STREETBALL ARÉNA Warm up, volné hraní 19:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X POKER 15:00 – 03:00 Poker turnaje PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ 09:00 – 20:00 Půjčování lodiček Pláž otevřena NONSTOP BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU 14:00 – 24:00 Skoky GAMBRINUS CITY 14:00 -22:00 Volná zábava AQUAZORBING 09:00 – 22:00 PAINTBALL 10:00 – 20:00 LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE 13:00 - 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba 19:00 - 02:00 party

PÁTEK:

LIVE STAGE 13:30 HIFI Banda /PL 14:00 H.S.C (Hörspielcrew) /A 14:45 La Melodia /NL 15:25 Lewis Parker /UK + John Robinson /USA + Joe Kickass /AUS 16:10 H16 /SK 16:50 Pezet / Malolat /PL 17:30 Phat Kat & Elzhi as Cold Steel /USA 18:10 Large Professor /USA 18:50 Moja Reč /SK 19:30 Samy Deluxe /D 20:15 Souboj titánů Freestyle(Rest & Elka /CZ vs Bio & Shomi /SK) 20:30 Chali 2na (Jurassic 5) & House Of Vibes /USA 21:30 Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom) /FR 22:30 PSH /CZ 23:15 Masta Ace & EdO G /USA 0:00 Boot Camp Clik (Buckshot, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA SKATESHOP.CZ HANGÁR 17:30 Bandzone.cz showcase (SpitYa Boyzzz, Crap Crew, FOPA, LAV, LED’N’ICE (Elka, Kalim, Matheus), Masový Wrazi, MC Peca, Sira + 849185, Stopro (Dezert a Malý Man), Tlustej Kárl) 21:00 Fullcontact /CZ 21:40 Lara303 /CZ 22:20 GrubSon & 3oda Kru /PL 23:00 - 03:00 Grime All Stars (Ghetts /The M.O.V.E.M.E.N.T., Dot Rotten /The Rotten Club, Black The Ripper /Black Magic, DJ Spyro /Rinse FM & DJ Maximum /Boy Better Know, hosted by Tony Black /Road Sound BACKSPIN HANGAR 17:00 Premiéra dokumentu Kupuj Originál 18:00 Sarny + DJ Spank - Oldschool hip hop history lesson 20:00 DJ Ba2s /CZ 21:00 Logos Apeili /GR 21:40 Herr Von Grau /D 22:20 Block McCloud + DJ Waxwork/USA, D 23:00 Antihelden /D 23:40 Ghettosocks with Muneshine /CAN & The Returners /PL 1:20 Ladi6 & Parks /NZ 02:00 - 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D 90’s: the golden era of classics JAHMUSIC REGGAE STATION 18:00 Czajovna Sound /CZ 21:00 Irie Memba /CZ 23:00 Jah Luv Sound /GAMBIA 1:00 Damalistik alongside U-Cee / FR, D 3:00 Ama12Play /MALI CAPONE DANCE ARÉNA 16:00 – 16:30 Hip Hop jam 16:30 – 17:00 90′s Hip Hop Kill Off (1-3 vs 1-3) 17:00 – 18:00 Lockin’ battle (1vs1) 18:00 – 18:30 Bboying jam 18:30 – 18:45 Krump session 18:45 – 19:30 TOP CZ Street dance shows (dema – kdo nemá, jede na Dje, tancovat battle bude 8 crews, demo max 5 min, hudbu donést na CD s popisem crew nebo rovnou poslat na výše uvedený email) 19:30 – 20:30 Bboyz battle 20:30 – 21:15 Nintendo city dance game 21:15 – 22:15 Street dance crew vs crew (počet 3-8) 22:15 – 22:30 TOP Europe bboyz exhibition VERTIKÁLNÍ RAMPA 15:00 rozjezd 16:00 exhibice 18:30 exhibice 20:00 volné jízdy KINGFIT STREETBALL ARÉNA 14:00 otevření arény 14:00 - 16:00 volné hraní 16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X 17:00 - 20:00 Kingfit tournament 20:00 Exhibice Xstream Ballers team vs vítěz turnaje o ceny K1X ZÁPASY V ČOKOLÁDĚ SE 69SLAM, PRÁDLEM DO KAŽDÉHO EXTRÉMU od 14:00 registrace holek a ochutnávka čokolády 17:00 začátek zápasů POKER 15:00 – 03:00 Poker turnaje PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ 09:00 – 20:00 Půjčování lodiček Pláž otevřena NONSTOP BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU 14:00 – 24:00 Skoky GAMBRINUS CITY 14:00 -22:00 Volná zábava AQUAZORBING 09:00 – 22:00 LÉTAJÍCÍ LIŠKA 14:00 – 02:00 SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU 14:00 – 02:00 PAINTBALL 10:00 – 20:00 LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE 13:00 - 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba 19:00 - 02:00 party GRAFFITI WALL 14:00 Graffneck Jam

SOBOTA:

LIVE STAGE 15:00 Sedláci /SK 15:30 Malpa /PL 16:00 BPM /CZ 16:40 Casper /D 17:20 Souboj titánů break 17:30 Tafrob & DJ Maztah /CZ 18:10 Snowgoons DJ's /D & Lord Lhus - Bloodline /USA 18:30 Bekay /USA + DJ DBefekt /FR, USA 19:00 Snowgoons DJ's /D & Sabac Red - Non Phixion /USA 19:20 Indy & Wich + La4 /CZ 20:00 Sat l’artificier (Fonky Family) feat Le Turf /FR 20:50 Rytmus + Kontrafakt /SK 21:35 Fashawn & Exile /USA 22:15 Prago Union /CZ 22:55 Foreign Beggars /UK 23:40 Necro /USA 0:30 Reflection Eternal (Talib Kweli + DJ Hi-Tek) /USA SKATESHOP.CZ HANGÁR 17:30 Bandzone.cz showcase (Azurit Kingdom, Cartiss, Gambrz Reprs, Jes Brothers, MC Gey, Phoenix, Planet House Jam, Weezo & DJ Inak) 22:00 DJ Tuco vs DJ Quime back 2 back (Dutty Weekend) /UK 0:00 DJ Clever Munkey (The Disablists)/UK 1:00 DJ Ghonzales (Beatcase) /CZ 2:00 Faty M + Pio Skvadra /CZ BACKSPIN HANGAR 18:00 Backspin DJ contest Winter 19:00 DJ Lil Rowa /CZ 20:00 DJ Friky /CZ 21:00 DJ Peca, Pufaz, DTonate /CZ 23:20 Metrostars /IT 0:00 The Smells /D The AfteRAParty: 1:30 The Returners + special guests /PL 2:30 Snowgoons /D ft. Sabac Red /USA, Bekay /USA, Lord Lhus /USA, Kosha Dillz /USA & El Gant /USA, DJ DBefekt /FR, USA 3:30 Backspin DJ team: DJ 12Finger Dan, DJ Coma, DJ B-Base /D JAHMUSIC REGGAE STATION 18:00 Admirál Kolíbal vs. Extatic / CZ 20:00 Wicked Sound / CZ 22:00 Heavy Hev / CZ 00:00 Love Corner Krew / FR 01:00 East West Rockers / PL 03:00 Daddy & Hypa / FR CAPONE DANCE ARÉNA 15:00 – 15:30 Funky jam 15:30 – 16:00 Poppin’ (1 vs 1) 16:00 – 16:30 Krump city vs city (2-5 vs 2-5) 16:30 – 17:15 Bboying jam 17:15 – 18:30 Hip Hop dance (1 vs 1) 18:30 – 19:30 House dance (2 vs 2) 19:30 – 20:15 HHK Dance maniac (soutěž stejna jako King of Beat Street, háže se: DJ, úlet, my choice – vyberete si hudební styl, hiphop90s, hiphop, jackson) 20:15 – 21:00 Nintendo city dance game 21:00 – 22:15 Bboyz crew vs crew (2-3 vs 2-3) VERTIKÁLNÍ RAMPA – Skateboardové Mistrovství ČR 15:00 tréning 16:00 kvalifikace 18:00 finále KINGFIT STREETBALL ARÉNA 14:00 otevření arény 14:00 - 16:00 volné hraní 16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X 17:00 - 20:00 Kingfit tournament o ceny 20:00 Slam dunk contest o ceny K1X POKER 15:00 – 03:00 Poker turnaje PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ 09:00 – 20:00 Půjčování lodiček Pláž otevřena NONSTOP BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU 14:00 – 24:00 Skoky GAMBRINUS CITY 14:00 -22:00 Volná zábava AQUAZORBING 09:00 – 22:00 LÉTAJÍCÍ LIŠKA 14:00 – 02:00 SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU 14:00 – 02:00 PAINTBALL 10:00 – 20:00 LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE 13:00 - 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba 19:00 - 02:00 party

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná