RUKAHORE_SHOP_BANNER

Hip Hop Kemp 2017 se počtvrté rozšířil a vítá Oddiseeho a Grammatik

Nesekli jsme se? O téma, festival a měsíc vedle? Láska na Kempu? Na Apríla? Bez prdele, je to tak. Muzika ze srdce. Rapy, co se rejpou ve vlastním nitru a umí jednomu promluvit z duše víc, než je běžný, ale zároveň tím neotravovat, aby se nezapomnělo, že zábava je to, oč tu běží? Tak přesně to vám dneska nesem na krvavým táce.

 
Oddisee & Good Compny, tak tohle jméno si prosím dobře zapamatujte. Dejte si pauzu, poslechněte si “That’s Love” a pak čtěte dál. Máte? Tak co? Jak se někomu povede nacpat tolik do jedný skladby zůstává mystériem na trase mikrofon - ucho. Flow, vibe, atmo, rým a buben? Z tý husiny hrozí ptačí chřipka! Týpek z Diamond District je chodící důkaz, že když si člověk dělá svoje a krom koulí a talentu má i výdrž, úspěch se nemůže nedostavit. Právě teď vydal desku The Iceberg, kritika ho miluje a předhání se jen v tom, čí superlativy ho vynesou výš. 300 z místa, 30-ti zastávkový světový tour na začátek. Jestli to loni přizabil .Paak, pak Oddisee to asi letos dorazí. Zdar.
 
Grammatik jsou naopak asi nejpoctivější blast from the past, co se mohl povést. Kultovní polská pata Eldo, Jotuze, Noon. Jejich muzika dávno zlidověla a i když už roky nehrajou, rozhodně se na ně nezapomnělo, stejně jako na jejich show na prvním Hip Hop Kempu v Hradci.
 
HIP HOP KEMP 2017:
 
D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/
JEDI MIND TRICKS /USA/
APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/
ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/
GRAMATIK /PL/
 
 
Foto: Paweł Zanio / SOLOVSKY.COM 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná