Hip Hop Kemp 2015 i se zástupcem Shady Records Yelawolfem

Ten bílej potetovanej? Ten s bambitkou na krku a spitfirem v hrdle? Ten se smlouvou na Shady Records? Ten, co se producíruje v křiváku, kaubojským klobouku a jeho oblíbený sneakers jsou koně? Přesně ten. Dámy a pánové, v Lambu tvýho táty přijíždí na Hip Hop Kemp 2015 mistr Yelawolf.

 

Jelikož opakování je matka nudy, opakovat se rozhodně nechceme. Vezeme týpka, kterej je fresh. Nikdy tady nebyl. Je v nejlepší formě, na vrcholu sil. Má něco za sebou a ještě víc před sebou. Týpka z Alabamy, kterýmu tak trochu trčí sláma bot, ale ještě víc trčí on při nějakém pokusu o zamáčknutí do škatulky a zastřižení podle nějakého vzoru.Yelawolf budí vášně. Yelawolf je originál. Yelawolf je rap-n-roll. Yelawolf je z jižanský díry, je na to hrdej a nestydí se za to. Yelawolf zažil úspěch a nebojí se ho. Ještě míň se ale bojí neúspěchu a spíš než bingo hledá sám sebe. Yelawolf je zajímavej ve studiu, na deskách má za hosty smetánku:EminemRick RossBun BTravis BarkerLil Jon… ale ještě lepší naživo, kdy mu pod nohama hoří stage. Half time, off beat, double time, triple time, jak lusk.

 

No a pokud bys měl snad obavu, že Yela není dostatečně „true“. Že se smlouvou na velkém labelu a komerčně úspěšnou deskou v přímé úměře klesá úroveň jeho „realovosti”, tak ti můžeme prozradit, že obavy nejsou na místě. Záda mu za gramcema bude hlídat virtuoso jménem DJ Klever. Je tedy klidně možný, že nás s těmito dvěma čeká naopak the most real show vůbec. Dva gramce a majk poctivost v nekompromisně rychlopalném balení, co nám pochybnosti přibalí do baťůžku na cestu domů.

 

Takže vobrovskej pozor, ještě stihneš zdrhnout. Až tě ale kousne vlkodlak Yelawolf a obložej Run The Jewels, budeš ztracen… To zní skvěle, ne? A co příště? Koho příště? Klasika, nebyla by?... Hip Hop Kemp 2015 začne skoro přesně za půl roku a zase jednou budeme mít všechno na světě. Klasický, nový. Tradiční i progresivní. Východ, Západ, Sever, Jih, kontinenty starý i mladý. Padá hvězda, vychází Kemp slunce, rychle si něco přej. Jak to dopadlo se dozvíš možná už za tejden.

 

Hip Hop Kemp 2015:

RUN THE JEWELS /USA/

YELAWOLF /USA/

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná