Finální rozvrh hodin a jízdní řád Hip Hop Kempu na jednom místě

Přátelé a kolegové, pokud se stejně jako my chystáte v příštím týdnu do ráje východních Čech, abyste pod širým nebem vzdali hold muzice, na níž jste vyrostli, která vás formovala nebo se jen pozdává vašemu sluchovému ústrojí, následující řádky by se mohly hodit. Jejich obsahem je totiž kompletní časový harmonogram všech pódií na 15. ročníku Hip Hop Kempu 2016, který vypukne v hradeckém Festivalparku již ve středu 17. srpna. Poněvadž už dávno není festival malý jako princ, podrobný jízdní řád se bude hodit, ne?

SUNPARK BEACH CLUB
 
"Wednesday 17th August"
 
18:30 – 19:30 YUGEN BLAKROK /SA/
19:30 – 20:30 MIKE MELINOE /USA/
20:30 – 21:30 GR TEAM (Decko, Danosť, Tono S., DJ Lkama) /SK/
21:30 - 23:00 REST, MC GEY & DJ FATTE /CZ/
23:00 – 01:30 ASFALT RECORDS SHOWCASE (ADI NOWAK, MEEK, OH WHY?, OTSOCHODZI, RASMENTALISM) /PL/
 
DEFSHOP BACKSPIN HANGAR
 
"Wednesday 17th August"
 
19:00 – 20:00 C.MONTS & DJ TUCO / WORKOUT / Radio1.cz /UK/
20:00 – 21:00 TAFROB + Opia & DJ Chocolatic /CZ/
21:00 - 23:00 BLAKKWOOD (Fosco Alma, LD, Lucas Blakk, Viktor Sheen, Renne Dang, Sharlota, Protiva, Jay Diesel) /CZ/
23:00 – 00:00 THE UNDERACHIEVERS /USA/
00:00 – 01:30 BACKSPIN DJ TEAM /D/
 
"Thursday 18th August"
 
18:00 - 19:00 INKSWEL & MISUMAMI /AUS/
19:00 - 20:00 DANNO, DON DIEGOH & ICE ONE, ALIEN DEE /IT/
20:00 - 21:00 DIE PROFIS – SPAX & DJ MIRKO MACHINE /D/
21:00 - 22:00 JWP / BC /PL/
22:00 – 23:00 SODOMA GOMORA /CZ/
23:30 – 00:30 MICK JENKINS /USA/
00:30 - 02:30 ESKEI83 /D/
02:00 – 02:30 FOBIA KID /SK/
02:30 – 03:15 PIL C /SK/
 
"Friday 19th August"
 
18:00 – 19:00 JAMES COLE + BROWN NOISE BAND /CZ/
19:30 – 20:30 SENDEMAST & GALV (FUNKVERTEIDIGER) + AZUDEMSK /D/
21:30 – 22:30 MAŁPA + liveband /PL/
23:30 - 00:30 ASM – A STATE OF MIND /FR, UK/
00:30 – 02:30 5 JAHRE SICHTEXOT ft. LUK & FIL, TUFU, JOHNNY MOTO & KNOWSUM /D/
02:30 – 03:30 KEMBA AKA YC THE CYNIC /USA/
 
"Saturday 20th August"
 
16:30 – 17:30 MONOSKOP /CZ/
18:00 – 19:00 VERRÜCKTE HUNDE /D/
19:00 – 20:00 RAZ FRESCO /USA/
20:00 – 21:00 OCEAN WISDOM /UK/
21:30 – 22:30 SYMBIZ SOUND /D/
22:30 – 23:30 MORLOCKK DILEMMA /D/
23:30 - 00:00 ALIEN DEE aka the Humanoid Beatbox Musician /IT/
00:00 - 01:00 DAMION DAVIS /D/
01:00 – 02:00 A-F-R-O & Mr.Green /USA/
02:00 – 03:00 PLANET ASIA /USA/
03:00 – 04:00 ONYX /USA/
 
LIVE STAGE
 
"Thursday 18th August"
 
17:00 – 18:00 RBTB SHWCS – INDY & WICH + LA4 / PAULIE GARAND & KENNY ROUGH + CHAMPION SOUND /CZ/
18:00 – 19:00 TEDE & DJ BUHH /PL/
19:30 – 20:30 LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
20:40 – 21:30 PSH /CZ/
22:00 - 23:00 ANDERSON .PAAK & THE FREE NATIONALS /USA/
 
"Friday 19th August"
 
15:00 – 16:00 CHEFKET /D/
16:00 – 17:00 TNKDLBL SHOWCASE (Idea, Boy Wonder, Paulie Garand, Rest, MC Gey, DJ Fatte) /CZ, SK/
17:30 – 18:30 PRAGO UNION + Champion Sound /CZ/
18:30 - 19:30 H16 /SK/
19:30 – 20:30 ASHER ROTH /USA/
20:30 – 21:30 KĘKĘ x PALUCH /PL/
21:30 – 22:30 SMACK /CZ/
22:30 – 23:30 MASTA ACE /USA/
00:00 – 01:00 MACHINE GUN KELLY /USA/
 
"Saturday 20th August"
 
17:00 – 18:00 ESKAUBEI & TOMEK NOWAK JAZZ QUARTET /PL/
18:00 – 19:00 LAKMANN /D/
19:00 – 20:00 STRAPO & DJ Spinhandz /SK/
20:00 - 21:00 KALIBER 44 /PL/
21:00 – 22:00 KONTRAFAKT /SK/
22:00 - 23:00 A SPECIAL SEAN PRICE TRIBUTE (Boot Camp Clik feat: Buckshot, Smif n Wessun, Rock of Heltah Skeltah and Top Dog from OGC) /USA/
23:00 - 00:00 PETE ROCK & CL SMOOTH /USA/
00:00 - 01:00 METHOD MAN & REDMAN /USA/
 
RADIO SPIN HANGAR
 
"Thursday 18th August"
 
18:00 - 19:00 PIO SQUAD /CZ/
19:00 - 20:00 OXON / REVO /PL/
20:00 - 21:00 JAY PRINCE /UK/
21:00 - 22:00 FIGUB BRAZLEVIC & GUESTS TEKNICAL DEVELOPMENT, CHRISTMAZ & BLABBERMOUF /D, UK, SWE, NL/
22:00 – 00:00 CO CIE TRAPY & MORDOR MUZIK /PL/
00:00 – 01:00 JIGMASTAS /USA/
01:00 – 02:00 AUDIO88 & YASSIN /D/
02:00 – 03:30 ECKE PRENZ /D/
 
"Friday 19th August"
 
18:00 – 18:30 60 EAST & DJ Reci-P /USA/
18:30 – 19:30 CHELSEA REJECTS /USA/
19:30 – 20:30 BOYBAND (Boy Wonder, IF) /SK, CZ/
20:30 – 21:30 JEHST /UK/
21:30 – 22:30 DAG SAVAGE (EXILE & JOHAZ) & CHOOSEY /USA/
22:30 – 23:30 MOJA REČ /SK/
23:30 – 00:30 LOGO5 /BG/
00:30 - 01:00 GLEB + Hypetrain /SK/
01:00 - 02:00 HAHA CREW /SK/
02:00 – 03:00 GHETTS, RUDE KID /UK/
03:00 – 04:00 WUZET /PL/
 
"Saturday 20th August"
 
18:15 – 19:00 MANIAK /CZ/
19:00 – 20:00 NERIEŠ /SK/
20:00 - 21:00 DMS / SEPAR /SK/
21:00 - 22:00 ARTIFACTS /USA/
22:00 - 23:00 DL & NICK UDG$ /FR/
23:00 - 00:00 KILLAGOONS (Snowgoons & Killakikkitt) /D, DK, HU/
00:00 – 01:00 YUGEN BLAKROK /SA/
01:00 – 02:00 TEXTA /AT/
02:00 – 03:00 DJ POETA /CZ/
03:00 – 04:00 FANCY /CZ/
 
VIP LOUNGE
 
"Thursday 18th August"
 
23:00 – 00:30 DJ TEREZA /D/
00:30 – 02:00 MARC HYPE /D/
02:00 – 03:30 DJ HAITIAN STAR /D/
03:30 - 05:00 EMATEI /PL/
 
"Friday 19th August"
 
01:00 - 05:00
01:00 – 02:30 FIGUB BRAZLEVIC /D/
02:30 – 03:30 DJ SPINNA /USA/
03:30 – 05:00 DJ MIRKO MACHINE /D/
 
"Saturday 20th August"
 
01:00 - 05:00
01:00 - 03:00 SOUL BOY & ICE ONE /IT/
03:00 - 05:00 BACKSPIN DJ TEAM with DJ SOULBROTHA /D/
 
REGGAE STAGE:
 
"Thursday 18th August"
 
outdoor:
16:00 RAGGAULTRAS SOUND (cz)
18:00 MIGHTY SOULJAHS (cz)
20:00 AFARASTAFA & FEBIO (cz)
21:00 MAJOR P (sk)
 
hangár
23:00 KUBA1200 (pl)
0:00 JUNIOR STRESS (pl)
1:00 AGENT SASCO (jam)
2:00 MORTAL KOMBAT SOUND (d)
 
"Friday 19th August"
 
outdoor:
12:00 RAGGAULTRAS SOUND (cz)
14:00 DJ LOMESH (CZ)
15:00 PASS DAT SOUND (cz)
17:00 DANCEHALL WORKSHOP 
18:00 DJ W.A.R.(pl)
19:00 DJ FLO (d)
21:00 JAHNERAL SOUND (cz)
 
hangár
1:00 URBAN ROBOT (cz)
1:30 FYAH SON BANTU (kya)
2:00 YUNG J.R. (jam)
3:00 JAHMUSIC LIGHTAZ (cz)
 
"Saturday 20th August"
 
outdoor:
12:00 RAGGAULTRAS SOUND (cz)
13:30 STUDIO AJAR aka 7 SAMURAI (cz)
15:00 DJ BASE & MR. RIZLA (d)
17:00 DANCEHALL WORKSHOP
18:00 GLOCKWORK POSSE (d)
21:00 ROCCAFLEX KRU (cz)
 
hangár
1:00 PULL UP UNITY (sk)
1:30 DANCEHALL QUEEN CONTEST
2:00 DAMALISTIK (fr)
3:00 EQUIKNOXX (jam)
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná