Čtrnáctý ročník Hip Hop Kempu dbá i na flow - dorazí tedy Evidence či Separ

Jsou to ti, které když posloucháš, tak nechápeš. Technika, dikce, přednes... tyhle kvality v sobě musí nosit každej MC, ať už pochází z pláže v kalifornské Long Beach, nebo pase ovečky v podhůří Tater. Tito pánové všechny tyto kvality mají. Lejdíz and džentlmens, přivítejte proto čtyři zastupitele kvalitního flow – Evidence, Separ, Dwa Slawy.

Evidence byl na Hip Hop Kempu víckrát než naši nějzarytější fans, přitom jsme rádi, když se pokaždý vrátí zpátky. Mr. Slow Flow nikam nepospíchá. V loňském roce vydal desku s Alchemistem, aby mohl v polovině roku vydat ještě jedno album s Dilated Peoples. Prostě hell. Ne, není to hell, je to jeho vyklidněný tempo. Vzhledem k tomu, že plánuje další sólovou desku, tak rozhodně nestřílíme vedle, když ho letos poněkolikáté přivítáme na festivalu.

 

Separ disponuje skvělou technikou. Ve slovenských análech se dokonce tvrdí, že je to nejlepší flower ve slovenské hře. Je to samozřejmě diskutovatelný. Co není diskutovatelný, je, že má dvě sólové desky: „Buldozer“ a „Pirát“. Obě tyto desky potvrdily, že bývalý člen partičky Gramo Rokkaz může jet sólo, umí jet sólo a není důvod, aby to nedělal. Navíc si vzpomeňte, s kým vším v poslední době dělal – KontrafaktLa4DJ Wich...

 

Přestože se duo Dwa Slawy na scéně pohybuje již přes deset let, kritiky dokázali přesvědčit a posluchače rozhypovat až s posledním albem "Ludzie sztosy". Skvělé mozky totiž myslí stejně: píšou stejně, mají velmi podobnou techniku přednesu a jejich živá vystoupení nemají chybu. A zatímco na rozdíl od ostatních skupin, kde jeden MC je dominantní a ten druhý spíš tak trochu přicmrndává, tady jede jeden líp než druhej... jen do doby, než to zase zabije ten první. Cože?

 

Jako takhle – fakt nekončíme, rozjíždíme se, dokazujeme, že můžeme uprostřed Evropy udělat jeden z nejzajímavějších rapovejch fesťáků. Příští týden se těšte, je na co. 

 

Hip Hop Kemp 2015:

JOEY BADA$$ /USA/

RUN THE JEWELS /USA/

YELAWOLF /USA/

PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5'9”) /USA/

HOPSIN /USA/ 

DOPE DOD /NL/

GANG STARR FOUNDATION (Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap of Group Home) /USA/

EVIDENCE  /USA/

KONTRAFAKT /SK/ 

SEPAR  /SK/

MAJK SPIRIT /SK/ 

BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, La4 & DJ Wich, Orion, DJ Mike Trafik, James Cole, Refew) /CZ/ 

SMACK /CZ/

HDBEENDOPE /USA/ 

DWA SLAWY /PL/ 

VNM /PL/

PRO8L3M /PL/

SODOMA GOMORA /CZ/

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná