RUKAHORE_SHOP_BANNER

České premiéry pokračují...Kemp posílil Joey Bada$$!

Letošní Hip Hop Kemp je jako přehlídka splněných snů, co jsme si nechávali zdát roky. Další jméno a další takový případ. Třetí tok v řadě bychom rádi chlápka jménem Joey Bada$$. „Je dobrej, ale stojí za to?“ A zatímco si hryžem nehty a váháme, on si zatím roste, panáček. Věkem, skills i cenou. Momentálně je na vrcholu. Sorry, ale to už vážně nešlo vydržet. Dámy prominou, pánové: držte si koule, na Hip Hop Kemp 2015 přijíždí Joey Bada$$!

Takže tohle je ten mlaďas? Přesně tak. Klepali jsme se na moment, kdy vám to vykecáme už několik měsíců. Naznačovali. Nahazovali. Lehce jsme vás potahali za fusekli. Některý z vás na tu hru přistoupili, doufali a chytli se. A teď už je to venku. Nakonec tedy máme i tu nejdražší, ale taky nejlepší variaci na téma „rapáci typu Joey Bada$$“, v pátek 21. 8. 2015 totiž na Kempu vystoupí sám opravdovej Joey Bada$$. Osobně.
 
Tedy chlápek z Bed Stuy v Brooklynu, co zřejmě rád výročí a symboliku. Co svojí první desku B4.DA.$$ vydal v den svých dvacátých narozenin. Chlápek, co šéfuje tlupě Pro Era. Chlápek, kterýmu stačili tři mixtapy, aby dal nekompromisní páku s rapovým světem. Chlápek, co dělá předsedu třídy XXL Freshman Class of 2013. Chlápek nominovaný na BET Hip Hop Awards v kategorii Rookie of the year... Zkrátka a dobře: kluk, co se cítí jako „Nas v době Illmatic“, má našlápnuto. Může se stát, že budeme ještě roky se slzou v oku vzpomínat „jak jsme ho tenkrát v dvatisíce patnáctom měli taky šanci vidět na Kempu naživo“. Třeba je taky naposled, co na něj došáhnem.
 
 
Hm, a odteď už jen vata? Ne e, odteď i dále jen heavy metal. Skutečné lejno? Přesně tak. Pravda, realita, skutečnost. Slovo nahoru. Máme holky, máme kluky. Máme intelektuál rap, máme lopata rap, máme kung-fu rap... Máme RAP! Jedna.
 
Hip Hop Kemp 2015:
JOEY BADA$$ /USA/
RUN THE JEWELS /USA/
YELAWOLF /USA/
PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5'9”) /USA/
HOPSIN /USA/
DOPE DOD /NL/
GANG STARR FOUNDATION (Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap of Group Home) /USA/
KONTRAFAKT /SK/
MAJK SPIRIT /SK/
BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, La4 & DJ Wich, Orion, DJ Mike Trafik, James Cole, Refew) /CZ/
SMACK /CZ/
HDBEENDOPE /USA/
VNM /PL/
PRO8L3M /PL/ 
SODOMA GOMORA /CZ/
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná