Writeři z WATT a TFM sbírají ve světových metropolích památky umístěné desítky metrů pod zemí

Je pěkné, že ilegální graffiti na prostředcích hromadné dopravy bobtná také v roce 2017. Další důkaz prosperity onoho zakázaného aerosolového ovoce podá nové dokumentární video "One Step Beyond", které již podle svého názvu zavede diváka mimo všední shon a stereotyp.

"Účinkující jsou nepříliš fyzicky zdatní asociální lidé. V kterékoli světové metropoli je zajímá pouze místní jídlo, sehnat pákovky, mít nabitou akuflexu, ukrást magnetku pro mámu na lednici a strávit co nejvíce času desítky metrů pod zemí. Pouze tam objevují ty pravé památky a zažívají nezapomenutelné příběhy. Ve filmu se objeví destinace jako Toronto, Vancouver, San Francisco, Los Angeles, Chicago, Mexico City, Cape Town, Manila, London, Praha, Budapešť, Ankara, Tbilisi, Yerevan, Brno," lákají tvůrci na globální turné, které bývá díky RCL´S a spol. obvykle k vidění ve slovenském seriálu "Show Must Go On".
 
Premiéra graffiti videa, které mapuje počínání writerů okolo kolektivů WATT a TFM, proběhne v Brně (Faval) 6. května a kromě Pantograff jamu nabídne i hudební vložku za účasti Regieho, Dje Opii, Dje Pufaze a dalších.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná