Šest let dění v pražském metru i přelom milénia v Brně. Kde graffiti videa uvidíte?

Jeden rychlý tip na první polovinu víkendu. V sobotu 26. září 2015 se uskuteční od 11:00 Pantograff art store graffiti jam na brněnské zóně Šmeral. Na místě bude zajištěn podetěr a prodej barev za akční ceny. Od 20:00 se pak otevřou brány klubu Mersey, kde na vás čeká následující...

Somar: Sám jsem šel za lepším, takže nemůžu nikoho odsuzovat

K poslechu i tance zahrají:
DJ Mehdi
Rubenz Melvin Cortes
Dj Mirror Fans
Dj Busteraz
 
O rapovou show se postará:
Maniak / DJ DE/Ach Ano
SOMAR / BRNO REPREZENT
Pasr / Lata
Killa Family
 
Vrcholem večera bude brněnská premiéra nového graffiti videa "Low Society" které mapuje  šest let dění v pražském metru! Bonusem večera bude promítání nikdy nezveřejněného graffiti videa z Brna, které zachycuje atmosféru a akce 90 tých let právě v Brně! Historicky první video které vzniklo v moravské metropoli na přelomu roku 99/00. Záběry z akcí v brněnských ulicích, vlaky, tramvaje (1. wholecar na tramvaj v Brně) a spousta dalších rare záběrů, které byly promítány naposledy před 15 lety.
 
Dalšími bonusy večera bude MPC show, Mafakazz tattoo exhibice a další. Na místě bude mobilní Gril 007 s dobrotami, Club Mate cz/sk refresh zone a speciální hostestky, které se v průběhu večera stanou chodící hall of fame vašich tagů (fixy budou k dostání na místě).
 
Vstup je 99Kč. Více info na FCB Pantografu nebo Low Society.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná