RUKAHORE_SHOP_BANNER

Molotow oslaví první pražské narozeniny i s Pufazem a Lil Rowou. Kteří umělci budou tvořit na místě?

MOLOTOW™ otevřel v dubnu 2017 svou první značkovou prodejnu v Čechách, a to přímo v hlavním městě. Neotřelý koncept prodejny umožňuje lidem přímý kontakt s produkty, kdy je přehledně vystaveno téměř kompletní portfolio produkce firmy. Spreje, fixy, náplně, příslušenství – vše co je potřeba a i něco navíc.

Přijďte oslavit první rok obchodu. Termínem T je pátek 20. dubna, místem M je ulice Plynární 33 v pražských Holešovicích a časem Č od 15:00 do 21:00.
 
Bude hudba (k poslechu zahrají Dj Pufaz, Dj Lil Rowa a Dj Cou), jen dobré pití (o to se postará Jendobrýpití.cz), něco k snědku (Salt´n´Pepa foodtruck), fixy, samozřejmě umění, a možná i metro. 
 
Živě vystoupí kreslířka Andrea Zaba Klváčková, kaligrafik IamRushdog, ilustrátor ze studia 3AX – Martin Zach, Čechokanďan David Strauzz  a Crazy Chak z Artwise.cz. Proběhne také představení sedmé verze fasády, kterou si vezme do parády písmomistr GENOE (předchozí fasády mimochodem dělali Dian z #LifeIsPorno, ZEB.ONE, legendární POIS, slovenský Star a ukrajinský Moon společně, YUDOE a první zářez si dal Lacmo).
 
Oficiální afterparty bude v akropoli na akci Rap History 1997 vs 2007. Organizátoři z Molotowu vás rádi uvidí odpoledne i večer!

Umělci:
 
 
Hudba:
 
Dj Pufaz
Dj Lil Rowa
Cou SoulSellers
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná