Metra se dělají i v roce 2014, Mutants & RCL´S to potvrdí už počtvrté na "Show Must Go On"

"Mý jméno, jezdilo každej den, celej rok," promlouvá Orion z PSH ve třináct let staré a dnes již klasické záležitosti "Zpátky do dnů", která má společné téma i s naší oblíbenou dokumentární sérií "Show Must Go On", jejíž hlavní protagonisté si na ní berou tu něco z Emila Holuba či Miroslava Zikmunda a tu něco z Usámy Bin Ládina nebo Ajmána Zavahriho.

Ano, čtvrtý díl "SMGO" je na cestě. Dobrá zpráva je, že vyjde ještě do konce roku 2014 (předprodej začne v průběhu listopadu) a jeho křest proběhne 11. prosince v bratislavském Batelieru. 
 
Od graffiti teroristů Mutants/SPK či RCL´S se můžete těšit na klasický primitivismus a neoficiální návštěvy zemí jako USA, Brazílie, Argentina, Indie, Mexiko, Panama, Venezuela atd. Servírovat se budou hlavně metra, nějaké vlaky a s tím spojené cestování.
 
"Vcelku zaujímavé, že v meste kde sú objekty záujmu "teroristov" ako Biely dom alebo Pentagon, je relatívne jednoduché stráviť v metro yarde pekných pár minút za akýmkoľvek účelom. Udržiavať verejnosť v strachu pred "teroristami", je šikovný spôsob ako odvrátiť pozornosť od skutočných teroristov," navnadili slovenští tvůrci, jejichž práci si pochopitelně nenenecháme ujít ani počtvrté. Co vy?
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná