Kdy a kde lze poprvé vidět film s hrubiány z Mutants a RCL´S na cestách?

Kultovní série graffiti filmů "Show Must Go Onů má konečně čtvrté pokračování. Nenech si ujít premiéru ve čtvrtek 18. 12. v klubu Podnik v Praze 7. Parta hardcore writerů z Bratislavy tě nechá nahlédnout do uzavřené subkultury pohybující se na hraně zákona. I když to je v dnešní době všudypřítomných bezpečnostních kamer téměř nemožné, stále existují způsoby, jak se dostat do metra a vlakového depa a zbombit soupravu způsobem end2end, tedy úplně celou.

Pro crews MUTANTS (SPK) a RCLS je tvorba graffiti životní styl, kterému věnují veškerý čas, peníze a energii. A jak uvidíte ve čtvrtém pokračováí, často je to také adrenalinový sport a především i velká závislost. Natáčení nejnovějšího dílu série, která začala filmem v roce 2007, se uskutečnilo na spotech po celém světě, od Jižní Ameriky, přes Evropu, Rusko, Indii až po Japonsko.
 
Premiéru filmu doprovodí prodejní výstava velkoformátových fotek, které hlavní hrdinové nafotili na cestách. Stále ještě před slavnostním uvedením nového snímku vypukne graffiti sketch battle o hodnotné ceny. Proti sobě se utkají předem vylosované dvojice writerů, které budou po dobu jedné minuty malovat stejné slovo.
 

Rytmus zábavy budou diktovat Jäger VIBES, Akvamen + Rae Montana, Fazy Luckers. O skvělou náladu se kromě bohatého programu postará také ledově namražený Jägermeister. Prvních sto návštěvníků premiéry SHOW MUST GO ON 4 dostane panáka jägera zdarma.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná