Brněnské graffiti opět bere útokem novinové stánky. Vychází Disgrafix Magazine vol. 4

Když média nedávno informovala o "důkladné sprejerské akci" v Brně, o čtvrté vydání Disgrafix magazine se sice nejednalo, určitě však upozornila na to, že sprejerská komunita v tomto regionu zůstává mimořádně aktivní. Že by velkolepá akce brněnských dobrodruhů zvedla prodejnost magazínu, neočekáváme, rozhodně si ale slibujeme patřičnou dokumentaci tamních poměrů z let 2011 - 2014.

Čtvrtý díl legendárního brněnské grafitti publikace se pyšní dechberoucím počtem 160 stran natřísklých fotografiemi z bezpočtu legálních i ilegálních akcí mezi roky 2011-2014. A to ve fromátu A4 a za přepychovou cenu 200,-. Tamní veteráni by pak měli nové vydání začít zkoumat od poslední strany, protože bonusový obsah magazínu zahrnuje sekci "old school", jež mapuje začátky trainwritignu v Brně mezi lety 1995-1999.
 
Svůj výtisk populárního graffiti magazínu můžete zakoupit na adresách, které jsou zmíněny níže. Aby také brněnská scéna lépe osvětlila své záměry v případě nedávné velkolepé graffiti akce "na trati", posílá krátkou video zdravici, jíž asi nejlépe vystihuje věta, kterou čtvrté vydání Disgrafix magazine začíná: "Město Brno je ovládnuto zvířectvem všeho druhu..."
 
Prodej Disgrafix magazine vol. 4:
Brno: Pantograff art store, Koliště 4; www.pantograff.com
Praha: Graffneck graffiti shop, Janovského 15; www.graffneck.cz
Ostrava: Queens streetwise store, Antonína Macka 4; www.queens.cz
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná