RUKAHORE_SHOP_BANNER

Old Fashioned #footshopklub na Teniskology

Minulý týden jsme si užili tak trochu undergroundový event #fashiondeala v Bratislavě a tuto sobotu 24.10. se všichni fanoušci tenisek sešli ve Vinohradském pavilonu v Praze a Footshop u toho samozřejmě nesměl chybět. Celou akcí nás provázeli T-Gurus: Vladimir, Pasta, Sharlota, Yemi, Benny a další stars, kteří se s námi podělili o svůj osobitý styl i vztah k teniskám.

No a jak to vypadalo v samotné Footshop zóně? Pro street scénu možná netypický koncept stánku ve stylu gentlemanského klubu konce 19. století, který byl vybavený nábytkem od KARE a novou luxusní amsterodamskou značku Filling Pieces jste mohli hledat mezi knihami v krásné dřevěné knihovně, dámský Nike Wmns City Pack mezi sladkými zákusky a květinami na nazdobeném stole. Dálší položkou v „menu“ byla kolaborace Pumy a STAMPD z prémiové jehněčí kůže nebo remasterovaná verze Superstarů z 80. let. Chybět nesměli už tradiční čističi sneakers powered by Crep Protect, kteří opět nenechali odejít nikoho ve špinavých teniskách. Stánek Footshopu byl populární určitě i proto, že jsme celý den měli k dispozici skvělou Jameson whiskey.

Akce se prezentovala jako největší festival tenisek ve střední Evropě od počátku věků a v našem fotoreportu si můžete ověřit, že celý event byl opravdu velkolepý. Industriální čisté prostory Vinohradského pavilonu hostily stánky všech možných značek, symbolizujících street kulturu a mnohé z nich nás mohly překvapit svou nápaditostí a cool programem. Celý den jsme mohli sledovat exhibice na hlavní stage, přičemž vzduch rozvířily šílenosti, jako například balet na kole nebo české rapové stars Vladimir 518 & Mike Trafik, následované tanečním battlem s Bennym Cristo jako porotcem. Celou jízdu zakončilo oblíbené duo VR/NOBODY a kdo ani po tom všem nepadal únavou, mohl to rozjet na after ve Fancy. Vidíme se na další podobně super akci!

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná