Kolik lidí přilákala do Footshopu release party Marpa a jeho TroubleGangu?

Skupinu Troublegang nebo aspoň jejího frontmana netřeba představovat. Shows, které tahle parta předvádí jsou jedinečné, plné energie a šílené. Proto není divu, že se TG řadí ke špičce naší scény. Jejich videa známe, dokumenty z cest taky, koncerty taktéž, ale co jejich chování na release party? Jak to asi vypadá, když se sejde skupina se svými oddanými fans v jednom z nejlepších shopů? To se dozvíte o pár centimetrů níže...

Ve středu 23.9. se v pražském Footshopu uskutečnila release party Troublegang alba i s posádkou. Kromě kluků dorazil i dav fanoušků, který se v první řadě valil koupit jak nové CD, tak i oblečení. Fronta byla až ke dveřím, ale každý si přišel na své a odcházel se spokojeným výrazem. Samozřejmě ti, kteří si zakoupili nové album okamžitě obíhali interprety a sháněli podpisy. Po téhle hlavní misi, která byla úspěšná, se všichni hodili do absolutní pohody a chillovali před obchodem, kde si mohli sednout do pohodlných sedacích pytlů. K tomu si zakousli něco dobrého z thajské kuchyně od Fugiho, která dorazila. Samozřejmě také vypili něco na Footshop baru, kde jste se mohli potkat s hezkou a milou obsluhou.

Užít jste si mohli i mini program, kdy nás všechny doprovázeli svou hudbou DJ Rusty a Pedro. Kromě toho jste mohli vidět i taneční vystoupení, které přišli předvést machři z BDS a iBrow. Ti se zavlnili tak, že všem spadly brady, za což sklidili obrovský aplaus. Prostě povedená akce, jak už je ve Footshopu tradicí. A proto si hlídejte eventy, které proběhnou v právě zmíněném obchodě. Kdo nestíhal se může podívat na fotky.

Mimochodem / nezapomeňte na to, že 22.10. je křest desky ve vyprodané Lucerně. Bohužel pokud nemáte lístek, tak se tam nedostanete. Pro šťastlivce – vidíme se tam!

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná