Zimní novinky Queens: Nike, Phat Farm, ECKO, Crooks & Castles, Endorfina a Mass DNM

Nezvykle příjemné počasí nás v posledních týdenech všechny překvapilo, a myslím, že jen málokdo by si nepřál, aby trvalo až do příštího léta. Bohužel, jako se znenadání vysoké teploty objevily, mohou stejně rychle zmizet. V obou případech jsme vám však v Queensu při podat pomocnou ruku. Svědčí o tom rozmanitost nově naskladněného zboží, které zaujme jak ty, kteří se už zimy nemohou dočkat, tak ty, jimž mnohem více vyhovuje teplý podzim bez deště a sněhu. Máme zimní bundy, čepice i zimní boty. Zajistili jsme vám spoustu mikin, tepláků a triček pro dámy i pány. Seženete u nás nové značky i prověřené klasiky.

Zimní bundy, zimní boty, to je Phat Farm, Nike a Bustagrip!

V zimě je třeba mít nejen nohy v teple. Pro tyhle účely nejlépe poslouží zimní bundy Phat Farm, které jsou určeny pánům. Pro dámy zde máme více než adekvátní náhradu v podobě zimních bund Ecko Red, Endorfina a Nike. Letošní zimu čekejte prudce lesklý materiál, ve kterém bude každý chic! Nike v žádném případě nezůstává pozadu, a my jich tak pro vás máme hned několik. Pro kvalitní boty není nutné se vydat přes oceán. Krutá značka Bustagrip už více než deset let navrhuje zimní boty pro náročné. A že tím není myšleno pouze zpracování a materiály, to je snad zřejmé na první pohled.

Mikiny, trika a jeansy, to je celoroční klasika!

Výhodou mikin, triček a jeansů je bezesporu to, že si je na sebe můžete vzít v kteroukoli roční dobu. V tomto ohledu doporučujeme především populární značku Mass DNM, jejíž kompletní kolekce jeansů a mikin právě došla na sklad. Dále k nám dorazily mikiny a tepláky dívčí značky Endorfina, o jejichž neutuchající oblibě není potřeba dvakrát se zmiňovat. Ostatně každá tanečnice street dance a nejen ta to může potvrdit. Zároveň pro vás máme přichystanou novou kolekci stylovky Crooks & Castles. A i když o této značce už byla řeč, je nemyslitelné, abychom vás neinformovali o mikinách a skvělých dámských tričkách Nike. Nike nás zásobuje postupně, takže se určitě vyplatí sledovat naše stránky průběžně.

Zároveň s novou kolekcí stylovky Crooks & Castles, od které tentokrát dorazilo i dostatečné množství dámskách modelů, jsme naskladnili i fashion kousky od Nike. Těšit se můžou zejména dívky, pro které od Nike dorazily parádní mikiny a skvělá trička. Oblečení i boty Nike k nám však chodí celý rok průběžně, takže nepřestávejte sledovat náš web a obchody.

Dětské Ecko konečně na Queens.cz!

Horkou novinku v našem shopu pak představuje kategorie dětské oblečení. Máte malého bráchu nebo ségru či dokonce vlastní potomky? Styloví můžou být už i naši junioři! Malí tanečníci nepochybně uvítají teplákové sety, tepláky i zvláště vyhledávaná tall tees od Urban Classics. Nově jsme rozšířili naši nabídku dětského oblečení o značku Ecko , která vyrábí velmi povedené a kvalitní oblečení pro děti již od dvou let. Řeč je konkrétně o tričkách, mikinách, teplácích, ale máme pro vaše ratolesti i super jeansy. Prvotřídní design, tolik typický pro oblečení Ecko, najdete pochopitelně i zde. Stačí jen zavítat na naše stránky nebo do kterékoli z kamenných prodejen a přesvědčíte se na vlastní oči. Vše ve velikostech od dvou do třinácti let!

V posledních týdnech na do Queensu chodí nové kousky téměř každý den, takže nepřestávejte sledovat náš web www.queens.cz a hlavně naše Facebook stránky, kde si krom spousty novinek můžete také zasoutěžit o hodnotné ceny!

zdroj: queens.cz

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná