Více než jen obyčejné tenisky

Pro většinu sneakers milovníků není značka Supra žádná neznámá. Vznikla v roce 2006 v Kalifornii a téměř okamžitě se proslavila po celém světě, včetně České republiky.

Za úspěchem stojí kombinace neotřelého designu, inovativních střihů, technologií, materiálů a vysoké funkčnosti a pohodlí. Supra Footwear spojuje skateboarding, streetovou módu a umění a výsledkem jsou originální, luxusní kousky, které oslovují zajímavé a jedinečné osobnosti po celém světě.

Supra S1W Banks

Supra Skytop III Brady

Supra Skytop Tuf bílá

Supra Vaider fialová

Za kvalitou a designem bot Supra jsou často podepsáni profesionální skateři ze Supra týmu, který obsahuje taková jména jako  Chad Muska, Erik Ellington, Jim Greco, Tom Penny, Antwuan Dixon, Spencer Hamilton, Stevie Williams a další. Kromě toho boty Supra s oblibou nosí hvězdy světového formátu, jako Jay-Z, Lil Wayne či Justin Timberlake.

V polovině minulého roku dokonce Supra oznámila navázání profesionální spolupráce s rapperem Lil Waynem, který nově vzniklé kolekci nejen propůjčil svoje jméno, ale stojí i za samotnou inspirací. První luxusní modely se na trhu objevily koncem minulého roku, nyní přicházejí i do ČR! Už během pár dní by se měly objevit na webu Footshopu nové modely z kolekce Chimera, a to hned ve třech barevných kombinacích.

Máte se na co těšit! Plánované spuštění prodeje je hned začátkem května, pro aktuální informace sledujte web www.footshop.cz.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Helena Sedláková
  • Helena Sedláková
  • 10.57 dne 26.05.2015

Spojením hudby, skateboardu a ulice vznikly boty s unikátním designem a velkou kvalitou zajišťující dostatek komfortu. To Vám zajistí boty Supra, které se staly populární i u známých osobností. Původně byly navrženy na skate, dnes se stávají životním stylem a pánem šatníku. Více o Supra obuvi http://www.botysupra.cz

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná