Vans, Walt Disney, Paulie a IdeaFatte vás vrátí zpátky v čase

Pokud stejně jako my občas sníte o návratu do dětských let, nebo aspoň do dob, kdy jste nemuseli řešit hypotéku, budete mít příležitost 18. června ve Footshopu na release party nové hravé řady obuvi Vans a Disney. Těšte se na exkluzivní uvedení na český trh, které jinde nenajdete.

FB Událost zde...

Zahrají k tomu Paulie Garand, IdeaFatte, DJ Lucky boy nebo DJ N'zym. Tato kolekce s názvem Young At Heart je plná legendárních postaviček jako Mickey Mouse, Minnie, Donald Duck, Pluto, Goofy a dalších, při pohledu na něž musí na dětská léta zavzpomínat každý. Že se mládí určuje rokem narození v občance? Ani náhodou, mladí jsou ti, kteří si nezapomněli hrát!

Mickey Mouse a jeho přátelé dobývají šatníky a dělají parádu s barevným potiskem Mickey & Friends. Na tričkách, mikinách, tílkách i košilích se postavičky vyjímají a kontrastují s neutrálnější barevnou paletou, kterou Vans pro tento hravý potisk zvolil.


Na své si tak přijdou například milovníci trendy šedé barvy, kteří si Mickeyho užijí doslova od hlavy až k patě, tlumená modrá a zelená zase fungují jako skvělý doplněk na kloboučku s Donaldem Duckem nebo na ponožkách s Mickeym.

Vans nezapomíná ani na dámy – Mickeyho něžnější polovička Minnie roztomile pózuje například na tričku a teniskách a najdeme ji i na mikině. Přijďte si novou kolekci osahat do Footshopu a užít si party, na kterou mají konvence a nuda vstup zakázan!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná