RUKAHORE_SHOP_BANNER

V Praze se stalo to co Berlíně, Paříži, Barceloně a dalších několika vybraných metropolích

Adidas Originals vzal 50 nejvýraznějších českých nomádů na nečekanou cestu přímo uprostřed metropole. Vybaveni stopkami odpočítávajícími vrchol večera a cestovatelským náčiním se dostali do podzemního světa plného expozic, smyslových prožitků a napětí, na jehož konci bylo představení nového signifikatního modelu NMD.

 
Poprvé mohli nomádi vidět tento nový model bot ve čtvrtek 10. 12. v New York City. Show v Lexingtonu Armory byla velkolepá. Hosty uhranula experimentální projekce, která zachytila koncept dnešní doby, coby moderní život poutníka, jenž proplouvá obrazovkou rušných hlavních měst. 
 
V sobotu 12. 12. se to stejné stalo v Praze, Berlíně, Paříži, Barceloně a dalších několika vybraných světových metropolí. V Praze se představení uskutečnilo v bývalých lázních v holešovickém Orcu a ve Footshopu, kde je nyní nový model NMD výhradně k dostání v omezeném počtu. Od příštího roku budeme mít příležitost koupit ho u dalších významných prodejců obuvi adidas Originals včetně v e-shopu adidas.com.
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná