Už jste propadli Timberlandům?

O kvalitě této značky netřeba pochybovat. Několik desetiletí na trhu, boty, které zná celý svět, boty, které nosí váš kamarád ale i celebrity - to jsou Timberlandy.

I když samotný název Timberland vznikl až v 70. letech 20. století, Nathan Swartz koupil  první polovinu Abington Shoe Company už v roce 1950. Později přidal i druhou polovinua spolu se svými syny odstartoval úspěnou dráhu těchto ikonických bot.

Swartzovci v té době přinesli jako první Shoe Company na světě inovaci vstřikování. Od toho momentu každý, kdo tyto boty obul věděl, že jsou nepromokavé a dosahují dalších vysokých kvalit. V 90-tých letech se přidaly i ženské modely a sláva postupně přicházela.

Boty jsou vyráběny z kvalitní kůže a zaručujeme, že ty vaše Timberlandy s vámi určitě něco zažijí. Právě teď ve Footshopu najdete modely na přicházející zimu. Kromě basic Wheat colorway navíc i černé nebo vínové. Přidejte se k zástupům spokojených zákazníků firmy, která je jednou z nejpřátelštějších jak k životnímu prostředí, tak i ke svým zaměstnancům.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná