Tubular madness! Jestlipak je má ve sbírce i takový DOOM?

Tenisky Yohjiho Yamamoty byly odjakživa definicí moderního designu a teniskový mainstream pro ně rozhodně nebyl konkurencí. Spolupráce adidasu s Yohjim byla pro všechny sneakerhlavy výjimečným počinem a mezi plody této spolupráce patří desítky tenisek. Tyto plody bývají zpravidla také velmi rychle sklizeny.

adidas se ale rozhodl, že umožní nazout křivky z Yohjiho skicáku i těm, kteří zrovna nemají v peněžence HDP menší africké země. A tak vznikly Tubulary. Jejich typická podrážka, jež je převzatá z modelů Y-3, se nemění. Co se ale za poslední rok změnilo, je svršek tenisek. Nejnovější model Doom disponuje tkaninou Primeknit, což je něco jako druhá kůže. Kombinace pokročilé ergonomie a neotřelého designu, jehož je rok 2016 hoden, to prostě nemohlo dopadnout špatně.

 

Ale ani klasický Tubulary nepatří do starýho železa, a to není jen poučka o recyklaci. Ve Footshopu mají nepřeberný množství střihů a barev, takže je jen na tobě, jestli se cítíš na mokasíny, chceš šířit v Čechách halucinace Jeremyho Scotta nebo se vrátit do budoucnosti s novým modelem Doom.

 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná