Queens testuje nový adidas NMD pack. Do betonové džungle ideální

adidas nedávno představil nový NMD pack. Minimalistickou pánskou kolekci testoval na pražském Vítkově streetwear a sneakers shop Queens. Apparel a tenisky ve zkoušce obstály na výbornou. Bacha, podzim už je za rohem. A tyhle kousky jsou do sychravého počasí ve městě jak dělané.

 
V létě se toho v módě sice moc neděje, ale velké značky nikdy nespí. Tak třeba adidas - ten nedávno představil nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je nabušená moderními materiály a vychytanými detaily. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.
 
V Queensu se rozhodli podívat NMD kolekci na zoubek a apparel a tenisky otestovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam dá dostat jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení rozhodně doporučujeme do každé městské džungle. Naším favoritem je bunda Shell, nejlepší kamarád do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh. Za nás rozhodně must-have kousek.
 
Do adidas NMD od hlavy až k patě se oblékl Radima, kapitán Queens Running Teamu, a Dalyb, kterého určitě nemusíme představovat. Lookbook nafotil mladý talent Adam Bakay. Toho si značka vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.
 

 

Redakce - Bbarak

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná