Queens přivítá Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared již 3. srpna

To, o čem se až dosud na všech důležitých světových sneakers kanálech pouze spekulovalo, bylo v těchto dnech rozuzleno. A o co jde?
 
Jedná se o start prodeje první barevné kombinace ikonického modelu Nike Air Max 90 v Hyperfuse úpravě, která je na poli tenisek považována za největší překvapení roku. 
 
Model sice prvně nakoukl do světa již loni, ale protože bylo tehdy vyrobeno pouze 90 párů, poptávka "sneakerheads" uspokojena v žádném případě nebyla.
 
Pro velký úspěch se tedy odehraje repete a protože jde o "Quickstrike", opět půjde o limitovaou edici a pro česko-slovenský trh tak bude uvolněno jen omezené množství.

Přesný počet kusů po nás zatím nechtějte, ale můžeme alespoň prozradit, že česká premiéra proběhne 3. srpna 2012 na release party v pražském Queensu (ulice U půjčovny 6, Praha 1).
 
A jak obvykle bývá u podobných specialit pravidlem, Queens bude jediným místem, kde budou Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared k dostání. 
 
Internetový prodej však tentokráte porazí ten fyzický. Boty totiž budou k dispozici pouze v kamenné prodejně, do které vás tímto zveme.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná