RUKAHORE_SHOP_BANNER

Po Praze hlásí Queens změnu i v Ostravě. Středeční slavnostní otevření zrežiruje NobodyListen

Síť obchodů Queens je mezi námi již hezkých pár let a v mnoha případech je jasnou jedničkou při potřebě nahodit se do nového hávu či obout se do nových tenisek. Letos dochází k výrazným změnám, které započaly v únoru stěhováním pražské prodejny na novou adresu. Tím to však nekončí. Aktuálně další důležitou informací je fakt, že novou adresu dostane i pobočka v Ostravě.

Není tomu ani měsíc, kdy se na stránkách Queensu objevila informace o odkoupení části konkurenční značky Woodies. Součástí byla i kamenná prodejna v centru Ostravy, kterou si nový majitel vzal pěkně do parády a výsledkem je moderní krám založený na plnění potřeb zákazníka a příjemného designu.

Pokud vás zajímá, kde novou kamennou prodejnu najdete, tak se jedná o roh ulic Nádražní a Stodolní. Výhodou oproti předchozí adrese je dvakrát větší prostor, díky němuž může být návštěvníkům nabízen mnohem širší sortiment. Součástí této události bude i slavnostní opening party, která se bude konat ve středu 26. dubna od 17:00 do 21:00.

A na co se mžete těšit? Slavnostní otvíračku hudebně doprovodí ostřílený DJ NobodyListen svými sety. Samozřejmostí bude i koktejlová smršť pod taktovkou Modré myši a občerstvení od Faency Fries Ostrava. Pokud nemáte ve středu nic na práci, zastavte se mrknout na novou prodejnu Queensu.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná