RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nové modely od Supry vás zvednou ze židle

Supra představila další kotníkové sneakers, kterým kdybychom dali přívlastek netradiční, pak bychom je vystihli ani ne z desetiny. Tyto sneakers jsou extravagantní v každém myslitelném směru. Spojují v sobě všechny atributy, které od sneakers očekáváme již dlouhou dobu – eleganci, extravaganci, jasný odkaz na oblíbené modely minulosti a vyhraněný styl.

Supra Falcon praští do očí asi nejvíce, ačkoli bychom jí mohli zařadit spíše mezi polo kotníkové boty, její vzhled je ze všech novinek asi nejnápaditější. Podobně jako u modelu Supra Chimera vsadili návrháři na vypovídací hodnotu samotné siluety, ta spojuje futuristické prvky s odkazy na design amerických sneakers až do dávných 60. let. Linie Falconů jsou ještě výraznější než u Chimer, k čemuž přispívá vulkanizovaná bílá podrážka bez různobarevných panelů, tyčících se do stran. Všechny mohutné panely, snad kromě patního, padají v odvážných křivkách a končí právě v rovné lince podrážky. 

Nové červeno-černé Supra Vaider jsou naproti tomu založené na klasičtějším stylingu, který již známe z předchozích modelů řady. Co však na těchto botách překvapí je barevné řešení, kdy je rudý svršek doplněn kontrastním černým lemováním některých detailů. Jako celek tyto boty působí velmi vyváženým dojmem. Vyztužené vycpávky kotníků, podrážka SupraFoam a prodyšná síťovaná textura z Vaiderů dělají ideální obuv pro streetové sporty. 

Supry Skytop jsou ikonami streetové obuvi, jejich barevné kreace jsou někdy velmi odvážné, nicméně u modelu Supra Skytop Golden Oak vsadili na elegantní jednobarevné provedení. Pokud se díváte po sérii Skytop, pak chcete hlavně styl a pohodlí. Zajišťuje jej speciální výstelka jazyka, síťovaná textura svršku, vulkanizovaná vnější podrážka a měkká svrchní část.  O správnou podporu chodidla se společně s polyuretanovou výstelkou s paměťovým efektem stará mezipodrážka SupraFoam, navržená Suprou pro tlumení většiny nárazů. 

Další novinkou v nabídce jsou nápadně vysoké kotníkové boty pojmenované Supra Society Purple Royal, klasické šněrování je zde doplněno dvojicí suchých zipů. Netradiční vzhled, jenž tak vzniká, je již téměř poznávacím znamením Super. Tyto boty však nejsou pouhým módním výstřelkem - na výrobu jazyka a špičky boty byl použit neopren, současně byl na zbytek boty použit speciálně upravený pravý semiš, tím byla docílena obdivuhodná odolnost proti vlhku a špatnému počasí. Vulkanizovaná podrážka je samozřejmostí. 

Všechny novinky od Supry jsou nyní k dostání na stránkách Footshopu, tak neváhejte. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Swc Hans
  • Swc Hans
  • 13.22 dne 17.08.2013

Zvednou me ze zidle, abych to nehodil v pokoji, ale az na hajzlu. Ugly as fuck...

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná