Nike znova přichází s Vac Tech na novém quick striku!

Zimní kolekci firmy Nike tuto sezonu jasně vévodí tmavě zelená barva a to nám dokazuje i v jednom z dalších releasů tento měsíc. Tzv. Gorge Green Pack, který je vyroben Vac technologií (tepelně vytlačený vzor na jednom kusu kůže) vychází již tento pátek (4.12.2015) a Vy se můžete těšit na dva legendární modely Air Max 90 a jeho předchůdce Air Max 1.

Jak už jsme řekli, tuto zimní sezonu Nike vsadilo na tmavé barvy. Kombinaci klasické černé a „forest green“ zelené doplňuje poslední dobou stále více oblíbená gum outsole a dělá tak z modelu AM1 botu nejen do města, ale i do všech možných terénů. Toto vojenské zbarvení doplněné o lehce čistitelné materiály vytvořilo ideální botu, kterou můžete obout v dnešním nepříznivém počasí.

Pokud máte raději světlejší kombinace, můžete vsadit na model AM90, který místo černé barvy vsadil na bílou midsole doplněnou také o gum outsole. Obě boty nesou označení quickstrike, což znamená, že budou dostupné v omezených počtech pouze u některých prodejců. Footshop Vám však přinese poměrně bohatý sizerun již tento pátek.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná