Nike Air Tech Challenge III Wheat - výbava na zimu zaštítěná Agassim

Pokud je něco třetí v řadě, zpravidla to znamená, že předchozí dvě díla byla povedená. Dvojnásob to platí pro tyhle tenisky s fajfkou, které nesou označení Nike Air Tech Challenge III Wheat. Věřte, že nosit je, je daleko lehčí, než si ten krkolomný název zapamatovat. Pokud jste dyslektik, tak se omlouváme, naštěstí vám tuto újmu můžeme přiloženými obrázky vynahradit.

Tenhle model se podobně jako spousta jeho kolegů z Nike oblékl tento podzim do barevné kombinace Wheat. Následoval tak příkladu modelů Air Max 1 či Air Force. Na rozdíl od nich je povrch těchto tenisek tvořen semišem, ten velmi dobře vypadá a v době, kdy lidstvo zná Crep Protect, odpadají starosti z náchylnosti materiálu k poškození. A o bublinu pod patou vás také jen tak někdo neošidí.

Kontrastním prvkem je vyobrazení tenisáku na zadní části tenisek. Ten se tam nedostal náhodou, jelikož zrod tohoto modelu je spojen s tenistou Andrem Agassim. Protože ale nepředpokládáme, že v nich dnes bude někdo hrát tenis, můžete onen tenisák brát jako reflexní prvek, který vás ochrání, až zase budete příště cestou z večírku stopovat.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná