Nike Air Max 95 OG QS What The…?!

Jejich název poslouží jako nadpis článku zcela dostatečně. Při oslavách dvacáteho výročí modelu Nike Air Max 95 OG QS, přicházejí v provedení "What The". Čtěte dál a dozvíte se, what the.

O release modelu Air Max 95 OG QS si samozřejmě řekneme více, ještě předtím si ale napíšeme něco o historii "What The" v Nike family. James Azurimi má na svědomí šílené provedení některých Nike modelů. "What The" nemá nic prvotně společného s basketbalovými teniskami, i když dost těchto tenisek bylo v basketbalovém designu.

Podstatou v dnešním světě, kde kreativita nezná hranice, bylo zaručit, aby ten který model nevypadal obyčejně. Well done James, úkol splněn. "What The" znamená převléknout každý model do doslova chaotického provedení, kde vzory, barvy a materiály nemají za prvotní úkol ladit. Právě naopak. Vytvářet dojem, že někdo to při navrhování přehnal s omamnými látkami. Ovšem ne ve špatném smyslu! "What The" modely jsou neobyčejné a určitě se vryjí do paměti.

Vycházejícím modelem „What The“ byl v roce 2007 model Nike SB Dunk Low, s názvem „What The Dunk“. Smícháním možného s nemožným u tohoto oblíbeného modelu v mnoha provedeních se zrodil velmi nekonvenční model. Ze sérií "What The" můžete dále znát „What The Kobe“ z modelu Nike Zoom Kobe VII, „What The KD“ od Nike Zoom KD IV, také ještě nevydané „What The LeBron“ od Nike LeBron 9, „What The Max Pack“, ve kterém jsou tři různé Nike sneakers, opravdu vyrážející dech „What The MVP“ z Nike LeBron z 2013 a další.

K oslavám dvacátého výročí tedy i model Air Max 95, dostal "What The" geny a poprvé spatří světlo světa v tomto provedení. Je to kombinace běžných oblíbených barev u tohoto modelu Neon, Orange Blaze, Grape a Comet, přičemž zůstává i klasický tmavě šedý prst a reflexní stříbrná. Avšak mix všech barev je minimálně zajímavý a maximálně se přesvědčte sami!

Jejich release je 25.7. a dostupné budou v limitovaném počtu pouze instore v prodejně Footshop na Bubenské 1 v Praze 7. Pokud jste jejich fanouškem, na toto datum určitě zajděte!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná