RUKAHORE_SHOP_BANNER

Máte vkus jako Garand? Stavte se do Footshopu na release party Vans x Pendleton

Pokud tě už neba nablejskaný vánoční večírky, kdy musíš s křečovitým úsměvem konverzovat o politické situaci v Sýrii a chceš se trochu uvolnit a „hodit si nohy na stůl“ (aby všichni v místnosti mohli obdivovat tvý stylový sneakers), pak určitě nepřehlídni release party nový kolekce Vansu v kolabu s merickou značkou Pendleton ve Footshopu tuto středu od 18 hodin, která nečerpá inspiraci nikde jinde, než u „native Americans“, počesku řečeno, Indiánů.

A ani Footshop pro téma k party nešel daleko, a proto se příští středu můžeš těšit na teepee, ve kterém se odehraje speciální zaříkávací obřad k duchům sneakers, na opékání špekáčků na ohni nebo na zvuk kytar v mlžném podvečeru. Drinks, hudební doprovod od DJ Tuca a uvolněná atmosféra, na kterou jsme z Footshopích parties zvyklí, nebude chybět!

No a co že to budeme vlastně slavit? Kolekce dvou ikonických značek Vans a Pendleton bude dostupná pouze v pár vybraných obchodech a to v limitovaném počtu 160 párů. Paulie Garand na sebe novou kolekci obul a ty si ji můžeš prohlédnout díky fotkám od Radka Kudláčka.

Takže, plán na středu je jasnej: vidíme se ve Footshopu!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná