Lil Wayne x Supra Chimera – dlouho očekávaný debut

Když prosákly první zprávy o tom, že Supra vyvine boty podle designového návrhu amerického rapera Lil Wayna, zavládla všeobecná zvědavost, jak tento podnik dopadne.

Boty nazvané Lil Wayne x Supra Chimera předčily očekávání. 

Supra Chimera byla představena 17. května hned ve třech barevných provedeních – bílém, černém a šedém s růžovými bočnicemi. Všechny barevné varianty šokují rozmáchlými liniemi, ale každá je velmi odlišná. Zatímco bílé provedení je uhlazené a výrazný kontrast bílého svršku a červených doplňků z těchto bot činí ozdobu, černé provedení působí naprosto nekompromisním dojmem, jejich majitel dává vyniknout unikátním tvarům, které bez přítomnosti jiné barvy ještě více zaujmou. Šedo-růžová varianta provokuje, vyčleňuje svého nositele z řady a staví ho nad a za zažité vzorce chování.

Wayne představuje první model série Spectre.

Chimery jsou prvními botami kolekce Spectre navržené právě provokativním raperem Lil Waynem, jenž čerpá nápady ze svého pohledu na americkou hip-hopovou kulturu.  Jeho vize jsou burcující, revoluční, ze vzdálené budoucnosti streetového stylu dělají mrknutím oka přítomnost. 

Stylové bílé provedení

Říká se o něm, že americký rap posouvá na nových dimenzích. Když si poslechnete jeho songy, uznáte, že opravdu razí novou vlnu. Jeho styl je vyzývavý a kontroverzní, leckomu se nemusí zamlouvat, ale o to vůbec nejde. Drze bortí staré pravidla a kontroverze se stává novým ideálem. Z protestsongu se v jeho podání hip-hop posunul k přemýšlivému výrazově odlišnému žánru, bez onoho čistě negativního náboje, kterým se v začátcích hip-hop vyznačoval.

Lil Wayne při focení pro Supru.

Všechny varianty v sobě harmonicky snoubí dvě naprosto odlišné linie designu – přední a svrchní část boty nesou jasný punc oldschoolu, nádhernou připomínku skateových bot konce minulého století, zatímco pata a celá zadní část boty jsou tak futuristické, jak si to jen dokážete představit. Mohutný pryžový panel zpevňuje celou zadní část. Polstrované části obepínající kotník, vytvářejí nahoře stylové véčko, jehož přední část sestupuje až ke špičce a obkružuje jí na druhou stranu. Mohutný jazyk doplňuje unikátní siluetu a svědčí o nepřekonatelné stabilitě, kterou tato bota v každé situaci poskytuje.

Šedo-růžová barevná kombinace

Do Evropy byl dovezen pouze omezený počet párů bot. Nepřekvapí tedy, že do nabídky Footshop.cz se dostal pouze po jednom páru každé velikosti, proto neváhejte a objednávejte, při ceně 3 490 Kč není na co čekat.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná