Kudy k teniskám Adidas Superstar od Pharrella Williamse?

I druhé polovině roku oslavuje značka adidas Originals 45. výročí ikonických tenisek Superstar a dále pátrá po dnešním významu slova superstar. V hlavní roli se opět objevuje Pharrell Williams, který na jaře letošního roku rozpoutal svými 50 odstíny tenisek Superstar celosvětové šílenství. Na podzim ale nechává mluvit spíše ostatní. V nové kampani vybral pět kreativních umělců, které považuje za skutečně originální a autentické v jejich tvorbě, a společně zjišťují, co znamená být superstar.

Už jste četli? Být boty Air Max 90 Ultra Breathe už před 15 lety, možná by zazněly v "Létě" od Indy & Wich

Americký rapper Pusha T, ruský herec a režisér Grigorij Dobrygin, mexický graffiti umělec a ilustrátor Smithe, čínská vizuální umělkyně a dokumentaristka VJ Mian a japonská návrhářka šperků a doplňků Yoon spolu s Pharrellem účinkují v sérii černobílých krátkých filmů, které odhalují jejich názor na význam slova superstar.
 
Šest hlasů, šest tváří, šest kreativců spojuje přesvědčení, že skutečná superstar má při práci pouze jediného diváka v publiku - sebe samotného. Vytváří si své vlastní trendy a standardy, jde si svou cestou a zůstává věrná sama sobě. 
 

Od svých skromných začátků sportovní basketbalové obuvi se adidas Originals Superstar vyšvihly až na výsluní streetové módy a získaly status módní legendy. Od uvedení v roce 1969 hrály Superstar klíčovou roli v přesunu od sportovní funkční módy do ulic, který dal vzniknout dnes již jasně vyhraněné srteetové módě. Milovány v průběhu čtyř desetiletí, klasický čistý vzhled Superstar je obdivován dnes, stejně jako když se poprvé objevily na basketbalové palubovce. Výroční rok 2015 se pro adidas Originals Superstar ponese především ve znamení nových provedení a kolaborací s uznávanými umělci.

 
Pharrell Williams už svých pět superstar světu odhalil a nyní je na nich, aby sami ukázali, kdo další pro ně je tou pravou superstar. Kampaň se proto nyní přesunuje na sociální sítě, kde Pusha T, Grigorij Dobrygin, Smithe, VJ Mian a Yoon odhalí své tři vlastní superstar a zahájí tak řetězec, který bude vyzdvihovat kreativitu a individualitu pro všechny, kdo se chtějí inspirovat. 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná