RUKAHORE_SHOP_BANNER

Korek na nohou? S Nike z Footshopu je možné vše...

Opravdu by nás zajímalo, kolik z vás při slově korek pomyslí v prvním okamžiku na víno nebo na šampaňské! Nestyďte se, nás to napadlo také, jenomže po tom, co Nike představilo své kolekce modelů Dunk nebo Air Max, se nám v mysli prvně vynořují tyto sneakers!

A skvělou zprávou je, že v sobotu 18.7. je release dalších tří Nike modelů v "cork" stylu. Těšit se můžete na Air Force 1 Mid, Blazer Mid a Air Flight Squad! Janoski se na náš trh chystají také, ale dorazí o něco později.
 
Jejich tělo je jak jinak, než z korku. Doplněno je tkaničkami, Swooshem, jazykem a podšívkou v černém provedení. Stélky jsou bílé jako prosincový sníh, doplněné o do očí bijící oranžovou (Blazer Mid, Air Force 1 Mid), 
a neonově-neonovou zelenou (Flight Squad).
 
Cenově vyjdou od 3 190 Kč do 3 990 Kč a my jsme v napětí, zda živě budou vypadat tak, jako na obrázcích. Zaručeně ještě lépe. A pokud je budete mít doma, otevřete si k nim flašku bílého, červeného nebo šampaňského, jeden korek položíte na stůl, „druhý“ vyložíte svýma nohama vzhůru a dáte chill, tak to bude 2 v 1. Cheers!
 
Všechny tři příchozí modely, spolu s Dunk a Air Max, najdete na www.footshop.cz, nebo na Bubenské 1, Praha 7. Footshop to jistí, přátelé! 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Martina
  • Martina
  • 15.42 dne 26.02.2018

Korek je ted velký trend. Já si kupují hlavně kabelky z korku než boty. Musím ocenit tyto nike, vypadají dobře :)) tady kupují ja kabelky https://portuguesa.cz/cs/36-vyrobky-z-korku tak se mrkněte))

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná