Jarní příliv: Stussy, Black Scale, Crooks & Castles i Space Monkeys mají na Queens.cz

Dobří lidé z Queensu nám dali echo o první jarní kolekci, která se týká značek jako Stussy, Black Scale, Crooks & Castles či Space Monkeys, s tím, že se jedná o trička, mikiny, bundy i kalhoty. Novinky nepřestanou chodit ještě několik týdnů, proto doporučujeme mít oči šrajtofle na štopkách.

Stussy je kalifornská značka, která má skate kořeny, ale co bychom vám o ní povídali. Beztak o ní víte více než my. 
 
Ze západu Ameriky pochází také Crooks & Castles, neboli losangeleská značka, jež se zaměřuje na street fashion a která už od svých prvopočátků fandila záporným hrdinům, ať už ve filmech, nebo v komiksech, knihách, rapu či každodenním životě. Chcete-li o ní vědět více, není nic jednoduššího, než si do prohlížeče vyťukat adresu www.crooksncastles.cz/. 
 
Kalifornská značka Black Scale až tak stará není, protože funguje necelých sedm let, nicméně i ona vznikla po myšlence, že by trh s módou potřeboval také trochu temnější odnož. Jejich valjkokvé prodejty sídlí v New Yorku a Los Angeles, ovšem své zboží prodávají do stovek obchodů po celém světě a to, že jim není cizí ani hiphopový svět, dokládá skutečnost, že věnovali celou kolekci A$AP Rockymu. 
 
Další na řadě je francouzská značka Space Monkeys, která dělá i povedené buckehats a boduje s oblíbenými mikinami Mild Addict. 
 
My bychom si vybrali. Co vy?
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná