Jaké skvosty ukrývá sneakers sbírka Dje Wiche?

Hiphopová branže v tuzemsku ukrývá i několik sneakers fanatiků a jedním z nich je také Dj Wich. Doma má sbírku více než 200 párů bot, mezi nimi třeba i sběratelský skvost Yeezy 1. “Na naše poměry celkem dost, ve světovým měřítku dětská sbírka,” říká Máňa, který svými beaty zásobuje branži již dlouhých patnáct let.

Sneakers fanoušci se dočkali. Teniskology chce být jejich akcí snů

Pokud chcete vidět další sběratelský kousky nebo si nějaké rovnou pořídit, vyražte v sobotu 24. října na Teniskology do Vinohradského pavilonu v Praze.

A kterých kousků ze své sbírky si autor desek jako "Time is Now" či "The Golden Touch" cení nejvíce? “Jelikož mám většinu bot v krabicích, který jsou dost nepřehledně seřazený, vybral jsem tak nějak po paměti a spíš kusy, který nekoupíš normálně v obchodě až na výjimku,” popisuje svůj výběr Wich.

Nike Air Yeezy 1 Net/Net

"Jsou tu Yeezy 1, který v tý době nebyly zdaleka tak přehypovaný jako dvojky a lidi, který momentálně ulítávaj na sneakers mi tenkrát říkali co jsem si to koupil za odporný lyžáky. Dneska by je každej sběratel chtěl a jejich cena se vyhoupla hodně nahoru, tudíž jsou asi nedražší co mám."

Air Jordan III White Metallic Silver

"Air Jordan 3 White Metallic Silver, mám radši White Cementy, ale tenhle kus jen tak neseženeš, nevim o nikom, kdo by je u nás měl."

Nike Air Max 90 ID & Nike Air Max 1 ID

"Air Max ID 90ky mám od roku 2005, a Air Max ID 1 od 2008."

Nike Air Max 1 Gold Olympic Perforated Pack

"Zlatý Air Max 1 Gold Olympic, který vyšly 2008 zrovna v měsíc kdy jsem vydával „The Golden Touch“ a měl jsem je mít na focení bookletu (v kterým se nakonec neobjevily.)"

Zdroj: blog.queens.cz

Dj Wich by se zvládnutím hiphopových zkoušek neměl problém a zaslouženě se s Tono S. vyhřívá na čele

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná