RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak vypadají Nike navržené hvězdou amerického fotbalu?

Kdo je Jerry Rice? Myslíme, že představovat ho netřeba. Pokud by se však někdo cítil ochuzen o tuto informaci, Jerryho Ricea představíme více. Nejen jeho osobu, ale i důvod, proč se Nike rozhodlo přijít s limitovanou edicí ze skupiny Nike Air Trainer 1 Mid PRM QS!

Tak na úvod: Jerry Rice je hvězda amerického fotbalu, která hrála neuvěřitelných dvacet let. A to neskutečně dobře. Byl výjimečný hlavně svými chyty. A tím se dostáváme blíže k objasnění, proč boty vypadají tak, jak vypadají.

Pojďme si říct více k barevnému provedení, protože to je úžasné! Červená, bílá, zlatá a černá. Podle nás to vypadá skvěle. Tyto barvy jsou barvami dresu, který Jerry Rice nosil dlouhá léta, konkrétně patnáct let, ve svém týmu San Francisco 49er. Byl to také první tým, za který hrál.

Vzadu na patách najdete vyšitou zednickou lžíci. Ano, to je její přesný název. Hlavním důvodem je, že Jerryho otec byl celý svůj život zedníkem. A k tomu se váže historka, proč Jerry tak dobře chytal. Během tvrdé práce, kdy Jerry a jeho bratr pomáhali svému otci, mu bratr doslova házel cihly do rukou. Tak proto ta zručnost. Alespoň to Jerry uvádí jako důvod svého úspěchu. Cihly najdete na vložkách uvnitř Nike Air Trainer 1 Mid PRM QS “Jerry Rice”.

Pokud byste jeden pár z této limitované edice chtěli vlastnit, můžete si je hned teď objednat na webu Footshopu. Jsou hot a jdou na odbyt jako teplé rohlíky...nebo cihly? Tak či tak, neváhejte!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná