Jak nosit historii na nohou?

Nadpis tohohle článku bude možná znít trochu nadneseně nebo přehnaně, ale dost možná po jeho přečtení uznáte pravý opak. Tou historií myslím tenisky adidas Superstar, poprvé představeny před téměř padesáti lety, v roce 1969, kdy se okamžitě staly nestárnoucí legendou vítězící v dizajnu, pohodlí, odolnosti a všestrannosti. Známá pevná gumová špička, kvalitní kůže, komfortní podešev.

Jde bez pochyb o jeden z nejikoničtějších, jestli ne nejikoničtějšímodel od téhle německé firmy, kterému se během celédoby působenína regálech obchodů s botami nepodařilo vyjít z módy. Proč? Protože hlavní doménou těchhle legend je právě nadčasovost.

Jestli byste si je koupily před třemi, pěti, deseti, dvaceti lety, nikdo by na vaše nohy nekoukal s odporem nebo výsměchem, spíše s jistým přirozeným respektem, ale právěnadcházejícísezona je obdobím, kdy se na Superstary bude opět koukat kromě respektu i s jakýmsi uznáním, protože se staly jedním z nejsilnějších trendůléta 2014. A kdyžsi uvědomíte, že něco, co je trendový půl století, se stává v těchto dnech ještěvíce in, tak je asi na čase koupit si to ve Footshopu

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná