Footshop otevírá první prodejnu. Zahraje Dj Maztah a budete si moci navrhnout vlastní Nike tenisky

Ve čtvrtek 13. listopadu se v Praze můžete těšit na velkou věc - sneaker obchod Footshop totiž otevírá svoji zcela novou a úplně první kamennou prodejnu. Nebude to samozřejmě jen nějaké obyčejné přestřižení pásky, ale regulérní party s DJi a doprovodnými atrakcemi až do rána, o které se postará Nike, Excelent, Jägermeister, Vans, Fujifilm, Chefparade foodtruck a mnoho jiných.

Samotný sneaker store se bude nacházet velkém prostoru bývalé Chemistry Gallery, na rohu Bubenské 1 v Praze, zahrají dva DJs, jmenovitě NobodyListen a Maztah, dárky pro první návštevníky a wafle vám rozdají kluci od Vans, během celého večera budeme vytvářet momentky s polaroidovými foťáky Fujifilm Instax, podíváte se na ilustrátorskou exhibici Raw Art Wrestling, celý večer se můžete válet v Tuli vacích, ... samozřejmě je třeba se těšit i na výstavu vzácných a exkluzivních modelů tenisek Nike v instalaci známého ilustrátora Vladimíra Strejčka, kterou bude možnost vidět na vlastní oči.

Dále si vyzkoušíme vaší kreativitu při navrhování vašich vysněných Air Max 1 nebo 90! Tři nejlepší návrhy vyhrají voucher na výrobu vlastních Nike iD tenisek. Soutěž odstartujeme 9. listopadu, kdy můžete začít navrhovat Nike iD podle vaší fantazie na svých počítačích, nebo si vytisknout předlohu a jít na to poctivě analogově.

13. listopad si tedy zapište do kalendáře a doražte na opening party Footshopu. Pravidla soutěží, její odstartovaní a množtví dalších informací sledujte na našem facebook eventu.

Takže rekapitulace důležitých údajů:

•    13. listopad, čtvrtek

•    Bubenská 1 (ex-Chemistry Gallery)

•    NobodyListen, Maztah

•    soutěž o 3 páry Nike iD

facebook event 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná