Doporučuje nejen člen Sodomy Gomory: Air Jordan 1 Retro Low OG Bred

Díky článku o Desádově nové desce na hlavní straně by člověk mohl snadno nabýt přesvědčení, že Desádův novej merch obsahuje i tyhle vymazlený tenisky v oblíbených barvách Lucifera. Bohužel tolik negativní energie se v našich zeměpisných šířkách ještě nenakumulovalo, takže na kolaboraci Desáda a Nike si ještě nějakou chvíli počkáme.

Protože ale snad nikdo nemá rád čekání, ve Footshopu se nám jej rozhodli zkrátit vydáním tenisek Air Jordan 1 Retro Low Reverse BRED. Označení BRED je složenina vzniklá ze slov black a red – tedy kombinace černé a červené, která je pro modely Jordan tak kultovní záležitostí, že mezi hrdými vlastníky najdeme nejednoho barvoslepého. Tentokrát však název obsahuje taktéž slovíčko reverse, černá s červenou se tentokrát prohodily, a tam, kde dříve byla jedna, je teď druhá.

Podkladem pro barvy skvěle poslouží svršek z kůže. Jak jsme již předeslali, o Desádův merch se nejedná, takže pro tentokrát se musíme spokojit s kůží hovězí. Jelikož jde o silně limitovanou kolekci, doporučujeme navštívit Footshop na Vltavské v Praze co nejdřív!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná