Dalyb x Queens S/S 17 merch | American Prayer

Na loňský společný merch s Dalybem, který se nesl ve znamení čínského roku Ohnivé opice, nyní navazujeme prvním letošním dropem společného merche. Ten je ještě propracovanější a unikátnější, než předchozí kolekce a na samotné výrobě pracoval jak Dalyb, tak i další členové našeho týmu.

Společným jmenovatelem S/S 17 byl dlouhý a složitý výrobní proces, na jehož konci jsou 3 základní kousky – mikina, tričko s dlouhým rukávem a košile, kdy každý samotný kus je čistým originálem.

Každý jednotlivý kus si totiž prošel procesem, na jehož začátku byl digitální potisk, pokračovalo se customem za pomocí chloru a konec byl ve znamení ručního zastřihávání. Customizace probíhala u každého produktu individuálně, takže vzory se liší kus od kusu.

Unikátní je také sizing celého merche. Mikiny a trička jsou ušita takovým způsobem, že odpovídají velikosti XXL, ale polovina z nich má zastřižený úplet, takže více fitují jako XL. Košile budou ve velikostech M, L a XL s tím, že každý jednotlivý kus opět sedí trošku rozdílněji.

Instore only drop kolekce S/S 17 s podtitulem „American Prayer“ proběhne v pátek 28. 4. 2017 od 17.00 hod. a limitovaný bude jedním kusem od každého stylu na jednoho zákazníka. Online drop bude poté následovat po víkendu.

DALYB x Queens S/S 17 instore drop
pátek 28. 4. 2017
Queens Praha, 17 – 19 hod.
pricing 890 – 1190 Kč

 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná