Co se bude v Praze ukrývat za sloganem "No Space For Hate, Just Pure Love Of The Game"?

První ročník FASHION DEALa odstartuje v Bratislavě, poté pokračuje do Prahy. "Chceme ukázat lidem, že urban kultura není jenom o módě a nakupování!," říkají organizátoři.

 
Loňský nultý ročník v Bratislavě přilákal nad 1300 mladých lidí, kteří se pod jednou střechou střetli s prodejci různých značek. Spolu s doprovodným programem v podobě talků, zajímavých lidí a dobrou hudbou se nesly dva dny v Laurinské ulici.
 
Akce pokračuje i letos a pro její velký úspěch se dostane i do Prahy, konkrétně do Kafkova domu. "Ve čtyrech patrech bude možnost si během FASHION DEALa dnů projít jednotlivé značky, seznámit se s prodejci a oproti loňskému ročníku bude možnost si zakoupit vybrané zboží přímo na místě," dodávají pořadatelé.
 
 
Ani letos nebudou chybět tématické diskuze a bohatý program se zajimavými hosty, kteří se těší na Vaší účast, jelikož urban kultura je především i o Vás! Bratislavský FASHION DEALa začíná 22. a 23. dubna 2016 a o necelý měsíc později 20. a 21. května 2016 v Praze.
 
Jména prodejců, hostů a celý program pro Prahu bude brzy uveřejněn. Přijďte se sami přesvědčit, že první ročník bude stát za to!
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná