RUKAHORE_SHOP_BANNER

Být boty Air Max 90 Ultra Breathe už před 15 lety, možná by zazněly v "Létě" od Indy & Wich

Víte, že vroce 2017 bude technologie Air Max sportovního gigantu Nike slavit úctyhodných třicet let? Rokem stvoření této revoluční technologie odpružení bot byl tedy rok 1987.

Oproti klasické technologii Air, která je použita třeba u modelu Air Force 1, je u Air Maxů vzduchová bublina vždy vidět. Její konstrukce nejenže zajišťuje komfortnější chůzi či běh, ale díky tlumení rázů při došlapu šetří klouby a záda.
 
První model nese příznačný název Air Max 1 a vyrábí se dodnes. Zároveň patří mezi nejoblíbenější model od Nike mezi sneakerheads. O rok později, tedy v roce 1988 se představil model Air Stab, v roce 1989 model Air Max II, dnes známý jako Air Max Light a konečně v roce 1990 světlo světa spatřil model Air Max 90. I ten se však dříve jmenoval Air Max III.
 
Pokud byste si chtěli rozšířit sbírku, nebo si dokonce dotyčnou boty, jež nechybí ve sbírce devíti z deseti vašich oblíbených rapperů, pořídit, online shop queens.cz nabízí necelých 130 produktů, z čehož už si jde vybrat, ne? 
 
Ať už sáhnete po "Air Max 1", "Air Max 95" či "Air Max 90" včetně skvělě vypadající novinky "Ultra Breathe", určitě nezvolíte špatně ani v jednom případě.
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná