Air Force One slaví 30. narozeniny

30 let. Již 30 je celosvětově nejoblíbenější botou obuvi Nike model Air Force One. Po mnoha směrech revoluční bota, která navždy změnila svět sportovní obuvi. Firma Nike díky technologii tlumení obuvi Nike Air inspirovala téměř většinu sportovních značek, které začaly investovat miliony dolarů do vyvinutí lepšího systému odpružení.

První ale byla právě firma Nike s modelem Air Force One. Systém Nike Air spočívá ve vzduchovém polštáři umístěným v patní části boty. Tím tlúmí veškeré dopady a proto se z Air Force One´s okamžitě stala nejpopulárnější bota na basketbal všech dob. Nejznámější barevnou kombinací je samozřejmě ta nejjednodušší - bílo bílé. Sběratelé tenisek často říkají, že vysoké AF1 v celobílé kombinaci musí mít každý sběratel tenisek, který tuto vášeň bere alespoň trochu vážně.

Výročí bude firma Nike slavit vydáním několika limitovaných tenisek, které budou připomínat první releasy z před třiceti let. Všechny tyto limitované kecky bude mít největší tuzemský prodejce sneakers Queens.cz. Do té doby můžete sledovat jejich nabídku, ve které naleznete i tradiční celobílé Air Force One Mid white/white i další zajímavé modely obuvi Nike.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná