RUKAHORE_SHOP_BANNER

Podzimní delivery řady adidas Tubular na Queensu

Tenisky od adidasu to nejsou jenom retro basketbalové Superstary nebo módními bloggerkami milované Stan Smith. Adidas umí být i velmi moderní a jeho poslední modelová řada Tubular to jenom potvrzuje!

Německá značka adidas se vždycky tak trošku vyhýbala extravagantnosti a kolem hypu našlapovala po špičkách. Snad až s příchodem Jeremyho Scotta se hladina rozčeřila. A v posledním roce se už houpe pořádně.

Po celobarevné kolekci s Pharrellem a jeho Superstarech se ke slovu přihlásil samotný Kanye West, který do adidasu přinesl brand Yeezy. Ten do té doby figuroval na modelech značky Nike.

A právě první tenisky z kolekce adidas x Yeezy, model Yeezy Boost 750 se stal očividnou inspirací pro designéry adidasu, kteří letos představili siluetu adidas Tubular X.

Moderní kotníková silueta, vzdušné materiály a neotřelý design. Bílá podrážka a celobarevný zbytek u modelu adidas Tubular X, dělená podrážka a prémiové materiály u modelů adidas Tubular X Knit a adidas Tubular X Prime Knit.

Adidas Tubular ale nejsou jenom tyto kotníčkové verze. Hodně sexy a dynamický vzhled nabízí i nižší verze adidas Tubular Runner, které na Queens.cz koupíte v hromadě barevných variant.

A malý tip naší redakce: Když nakupujete na Queens.cz, tak se zaregistrujte a sbírejte body v jejich VIP programu, dostanete potom slušnou slevu.

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná