Adidas Equipment

Venku přituhuje a adidas nám do své nabídky pomalu zařazuje také zimně laděné modely. Dnes se konkrétně podíváme na EQT Running Support 93 „Regional“ Pack (Můžete nalézt pod „Creation Center Pack“. Tento release nám nabídne tři různé barevné kombinace již zmíněné tenisky. Všechny jsou laděné do bílé, šedé a zelené barvy. Nejdůležitější a nejzajímavější věcí, kterou na teniskách naleznete, jsou třímístné zkratky umístěné vždy na patě boty. Tyto kódy jsou letištní zkratky tří měst, kde má adidas své centrály, doplněné o EQT – equipment.

První teniska nese zkratku HZA, která reprezentuje hlavní centrálu v německém Herzogenaurach. Na tenisce vynikají semišové prvky v olivově zeleném zbarvení.

Z Německa se přesuneme na východ a to až do dalekého Japonska. Druhá teniska totiž nese zkratku TKO, která stojí za hlavním městem Japonska, Tokiem. Je vyrobena ve světlejších barvách s použitím 3M reflektivního materiálu a všimnout si můžete i lehkého camo vzoru okolo ikonických tří proužků.

Když překročíme Tichý oceán, tak se dostaneme až do USA. Letištní kód PDX nám napoví, že pojedeme do Portlandu, kde na nás čeká poslední teniska, která vyniká svou šedou barvou v kombinaci s off-white zbarvením na midsole a tkaničkách. Doplněním o zelené prvky vznikla velmi zajímavá teniska, reprezentující Portland.

Adidas tímto packem chce vzdát hold svým zaměstnancům a vy je samozřejmě můžete podpořit také například zde.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná