50 odstínů šedi? Kdeže, Pharrell láká na padesát odstínů Superstar

Skutečná superstar ví, jak je důležité zůstat sám sebou. Nechcete jít stále s davem, nechat si diktovat, co máte nosit. Superstar nemůžete vnutit žádný trend nebo barvu a přesně to zosobňuje řada adidas Originals Supercolor, v níž se ikonické tenisky Superstar představují v 50 různých barvách. Pharrell Williams potvrzuje, že pro superstar je nejdůležitější mít možnost se svobodně vyjádřit. Řada adidas Originals Supercolor pod Williamsovým kreativním vedením proto představuje dosud nejširší nabídku tenisek Superstar, jakou jsme mohli dosud vidět.

„Supercolor vyzdvihuje naši vzájemnou rovnost skrze různorodost. Padesát odstínů Superstar znamená, že si každý může vybrat svou bravu. Tato řada je mnohem rozmanitější než jakákoli předtím, a tak umožňuje každému z nás zachovat si osobitost,“ uvedl PharrelWilliams. „Každá bota je přitom stejná, všechny barvy jsou si rovny. Je jedno, kterou barvu zvolíte, vždy můžete být součástí Supercolor. Stačí jen si vybrat," dodal člen The Neptunes.

Řada Supercolor bude v prodeji od 27. března na www.adidas.cz/shop a ve vybraných prodejnách. Před zahájením prodeje spouští adidas Originals microsite, na které bude řada dostupná ke koupi. Navíc jeden šťastný výherce, který se na této stránce zaregistruje, vyhraje 50 párů Superstar Supercolor ve všech barvách. Dalších 50 registrovaných získá jeden pár ve své oblíbené barvě. Výherci budou vybráni 18. března.

Pro více informací navštivte www.adidas.com/supercolor.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná