SuperCrooo, Názov Stavby...jaké další klasiky zdejší branže opěvuje Fosco Alma?

0bojživelník Fosco Alma, kolem jehož čepice se utvořil takový kult, že se traduje, že ho bez ní dosud spatřili jen tři lidé na Zemi, na scéně vykazuje aktivitu něco málo přes pět let. Za tu dobu víme, že disponuje jedním z nejlepších hlasů hry a že dokáže udělat docela velké beaty. Co však už tolik známo není, je jeho hudební vkus, na který jsme si posvítili v rámci nového dílu rubriky "Dej mi 5", v níž zjistíte, že z domácí branže nedá dopustit například na Superz. "James je odjakživa šílenej rapovej vědec, "Toxic Funk" je něco jako sametová revoluce," uvedl do dresu MAAT oděný člen PVP Labelu. A co z česko-slovenské rapové historie uznává dál?

Děkujeme za návštěvu stránek našeho sponzora – www.queens.cz.

1) Phat - Ze všech stran (ft. La4)

Jako malej sem si tenhle track vážně oblíbil. Je to geniálně syrový. Ta produkce je prostě dokonale divná a mě to dostalo. O rapu není třeba moc mluvit, dostalo mě to stejně jako ten beat, rapově je to skvělý - jak flow, tak textově. Celkově celá "Frekvence P.H.A.T." byla dokonalá. Bavila mě a baví mě do dnes ta syrovost a striktnost. James je odjakživa šílenej rapovej vědec a mě baví sledovat jeho geniální kreativitu.

2) SuperCrooo - Hack&Phat Pimpí

V roce 2004 jsem byl mládě a proto je tenhle track pro mě rapová historie - ač někdo řekne že to z jeho pohledu spadá do současnosti. Když vyšel "Toxic Funk", tak sem se na tom fakt ujebával. Je to zkurveně geniální komix od začátku do konce. Byť sem třeba spoustu obratů nechápal, tak mě to kurevsky bavilo. "Toxic Funk" je něco jako sametová revoluce.3) Kontrafakt - Dáva mi

Sice sem ten sample už znal, protože se objevil na jednom z CD Jedi Mind Tricks v roce 2000, ale i tak ta produkce šlapala. Rapy byly dost bezkonkurenční na tu dobu a mě se to prostě líbilo.4) Názov Stavby - Štat ťa nutí

Ta se Slovákům fakt povedla. Ale určitě sem si to oblíbil hlavně kvuli tomu beatu, protože je hodně emotivní.5) Indy&Wich - V jazycích propleteni (ft. Ontoppadiz)

Tahle pecka mi taky hrála furt dokola. Hodně mě bavili Ontoppadiz, ta produkce je skvělá a Indy s Lavorem tam taky zněj skvěle.

Děkujeme za návštěvu stránek našeho sponzora – www.queens.cz.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná