Na které česko-slovenské tracky nedá dopustit Shadow Drop?

Podle tvorby, jíž se v posledních letech Shadow Drrop prezentoval, by se mohlo zdát, že ho klasická, nebo lépe řečeno tradiční forma hip hopu, až tak nezajímá, ovšem jak už dokázala jeho dřívější účast na Orikouli, na níž produkoval "Nikdy nevíš co se může stát", pravda je trochu někde jinde. Jaký má člen dnes již rozpadlých IsCream Boyz vkus a pro které skladby z tuzemské produkce má slabost? Odpovědi na tyto otázky vám poskytne páté pokračování rubriky "Dej mi 5", jejíž název a koncept Shedy výjimečně rozšířil o jeden bonus.

PSH - Penerský dezert
 
Asi úplně první česká rapová věc co sem slyšel. Totálně mě dostala ta zhulená atmosféra a myslim, že mě to dost zásadně ovlivnilo v chápání hudby. ...koukám na jezero v Poděbradech, stojim s kolem ve stínu nějakýho stromu a řikam si: "Do píči to je geniální music!"
 
 
Orion - Další volnej den
 
Taky takovej zhulenej track z mojeho hodně oblíbenýho a milionkrát poslechnutýho alba. Tenhle feeling je mi prostě nějakym způsobem strašně blízkej. Před očima vidim paneláky, cejtim vůni betonu po dešti a hulíme brko za výměníkem, aby nás neviděli kámošovi rodiče.
 
 
Syndrom Snopp - Apokalypsa
 
Tohle na mě působilo hrozně real, nevim proč, ale líbí se mi to i dneska. Teď navíc s klipem. Trochu to vyvolává úsměv, ale já to cenim.
 
 
PSH - Zpátky do dnů
 
U tohohle se mi úplně brutálně vybavuje myšlenka na děství, vybavim si i hodiny na zdi, který měly tvar náramkovejch hodinek. Malej pokojíček v paneláku... úplně déjà vu. Nebo jak sem ležel na koleji na pokoji, ve skříni obrovskou tašku plnou vlastního hulení, na stole umotanejch deset brk a předemnou celej prozevlovanej den, plnej nadějí a jinejch debilit.
 
 
Kontrafakt - Podjeb ju
 
Jojo, veselej beat a pravdivej text o ženskejch, na který bejváme až moc hodný. Moc se mi to líbí doteď.
 
 
Papa Fini - 8000 otáček
 
classic, nuff said.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná