Co z česko-slovenského hip hopu doporučuje oblíbenec Beneho s Boy Wonderem Peko?

Máte-li o slovenské branži větší přehled než o rapovém podhoubí v mongolském Ulánbátaru, nejznámnější produkce Peka nejspíš budete umět vyjmenovat jako malou násobilku. Portfolio beatmakera z Galanty zahrnuje Modré hory, společný počin Delika s Benem "Záblesky geniality, úlomky šialenstva" a v neposlední řadě výborně hodnocené Beneho album "Spam Poetry", s tím, že na jeho příspěvky můžete narazit i na Ty Nikdy albech "Špinavý poet", "V hlavní roli" či "Daleko blíž". V budoucnosti, která není přítomnosti až tak vzdálená, jeho stopu zaznamenáte na připravovaném projektu BoyBand, který tvoří Boy Wonder s Ideou. A teď? Teď se můžete podívat pod pokličku jeho osobního vkusu a zjistit, co z domácích luhů a hájů ho vlastně bavilo a baví...

Děkujeme za návštěvu stránek našeho sponzora – www.queens.cz.

1. JSS - Nevadi / Trosky - Tozmemi

Priznám sa, že neviem koho som počul skôr (kedže som mal vtedy 15 rokov a odvtedy už ubehlo trošku viac času). Či to boli Trosky alebo JSS neviem, každopádne ich dávam na prvé miesto, lebo pri nich (či už JSS alebo Trosky) som zistil, že sa rap dá robiť po slovensky a hlavne dobre.

2. Prago Union - Zvýřatka

Táto skladba ma neskutočne bavila hneď od prvého počutia. Má výborný text, mega výborný beat a dokonalý klip! Jediný "lovesong" ktorý môžem počúvať stále dookola.

3. DTonate - Mnoho podob feat. Moja Rec & Idea

Tento track sem jednoznačne patrí hlavne kvôli tomu, že som zaregistroval D-Tonate.a, ktorého považujem ze jedného z najlepších producentov (a nie len v Európe).

4. Moja Reč - Neni na čo čakať

Prvá vec, čo som od chalanov počul a vždy sa teším na ich albumy (EPčka). Patria medzi TOP lyrikov na SK/CZ scéne, takže tu chýbať nemôžu.

5. Inphy - How Could I

Taktiež sem patrí kvôli tomu, že som ho prvý krát zaregistroval a strašne ma bavia jeho beaty doteraz. Ten istý prípad ako D-Tonate a MR, vždy sa teším na jeho nové veci.

Děkujeme za návštěvu stránek našeho sponzora – www.queens.cz.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná