RUKAHORE_SHOP_BANNER

Weezymu zaklepala na dveře nemilá návštěva

Návštěvu, jež zaklepala Weezyho dveře, si zřejmě zakladatel Cash Money za rámeček nedá. 3. listopadu vtrhla do Carterova domu na Floridě policie, jež posléze zabavila nemalou část umělcova majetku. Podle tzm.com totiž nezaplatil autor hitu "Lollipop" a dalších splátku za pronájem... soukromého tryskáče.

 
Podle zprávy, kterou zveřejnil Huffington Post, nezaplatil Carter měsíční splátku svého tryskového letadla Gulf Stream II ve výši 55 tisíc dolarů. Miamská společnost, od které si Weezy letoun pronajal, vyčíslila celkovou pohledáku na 2 miliony dolarů. Soudkyně Lisa Walsh tak udělila státním složkám svolení k exkurzi do chrámu šéfa Young Money Records.
 
Seznam některých ze zabavených předmětů se objevil na WSVN. Jak uvádí tzm.com, policisté, exekutor a soudní znalec zabavili v domě autora série "Tha Carter" kromě fotbalových přilbic, maleb, skateboardů také několik Young Money plaket. Podle tzm.com soudní znalec "od cesty" ocenil Lil Wayneovu sbírku umění na 30 milionů dolarů.
 
Server má prý kopii soudního rozhodnutí, v němž se uvádí že, že "maiamský soud dovoluje vniknout do domu a zabavit majetek v dlužné hodnotě, pokud je to nezbytné a pokud je prokázáno, že se v nemovistosti majetek v této hodnotě nachází."
 
Sám Weezy se k návštěvě vyjádřil o den později prostřednictvím svého twitterového účtu. "It's days like 2day dat make me ? everything,even myself But I guess dis is da thx I get. Sum times it's tough 2b tough & even tougher 2b me. I ain't shit but my mother, my kids & their mothers r EVERYTHING & dat I know, so on the days ? everything, I use dat as the answer 2 it all," stojí v Carterově vyjádření.
 
Zdroje: hiphopdx.com, tzm.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Tomáš Jedno
  • Tomáš Jedno
  • 12.30 dne 09.11.2015

see / to je TMZ.com

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná