Srdcař s pokerovým výrazem se vrací. Dočkají se fans konečně sólového aba?

Na comeback Andese ze skupiny Niečo Iné čekaly podle komentářů řady fanoušků. Poslední sólový singl vydal před více než třemi lety, pak jej naplno pohltil svět pokeru. Jeho kolegové ADiss a Puerto z Overground Art byli mezitím výrazně aktivnější, Andese jsme tak mohli vzácně zachytit alespoň na spolupracích.

Celkem nečekaně se objevil nový videoklip ZuzMik. Jedná se o memoáry Andesovy lásky, vnitřní pocity naservírované narovinu a bez okolků. Jednotlivé sloky jsou z různých období a podle slov v textu jej ani autor nechtěl nahrát. Nakonec ale ZuzMik zvolil za první ukázku nového alba.

Podle informací ze sociálních sítí má Andes už půl roku nahraný album Young10, který kompletně odprodukoval Hoodini. O zvuk by se měl postarat Maiky Beatz. Datum releasu je 10. 10. 2018 a do té doby by měla ještě vyjít řada klipů.

Polovina skupiny Dve Esá a Niečo Iné si získala své fans svou otevřeností a upřímností na mikrofonu. Nemá problém popsat konkrétně své city a využít jejich atmosféru pro píseň. V roce 2013 vyšel niterný audiosingl Srdce z ľadu, který podle feedbacku ohřál spoustu chladných srdcí v publiku. Měl to být zároveň pilotní track z alba Priamo z pekla, naplánovaného na konec onoho roku.

Album ale doteď vyhlížíme jako věhlasný Detox. Po prvním singlu zůstalo totiž ticho po pěšině. Až na konci následujícího roku se objevil klip Vypadnite preč, vyzývající k opuštění vlasti, celý v ponuré atmosféře. Pak opět ticho. Přišel rok 2015 a s ním nový videoklip #NabijamStrelim. Ten opět avizoval album Priamo z pekla. Krátce na to vyšel další singl Pár Párov, označený jako čtvrtý singl z alba, které mělo vyjít v druhé polovině roku 2015. Pak nastalo tradiční ticho a trvalo až dodnes.

Uvidíme, jestli Young10 dopadne podobně jako Priamo z pekla, nebo se Andes konečně k uveřejnění svého sóla odhodlá.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná