Sido a Savas spojují síly. Zažije letos německá scéna revoluci?

Pokud jste nezachytili Sidův Das Goldene Album, máte co dohánět. Jeho poslední sólovka bourá všechny představy o tom, co je strop německého rapu. V těsném závěsu se však nese další živoucí legenda, Kool Savas. Jeho ESSAHDAMUS nese obrovské jména a Savas opět posunul svou laťku o kousek výše. Co se však stane, když se tyhle dva kolosy spojí?

Royal Bunker. Blesk z jasného nebe. V rámci víkendového festivalu Splash v sousedném Německu se dvojice Sido a Savas objevila spolu na stage-i, kde kromě zabité show připravili další bombu. Společné album. Nečekané, avšak mnoha fanoušky požadované. Nejšílenější představy se stanou realitou již 29. září 2017.


 

A již první singl napovídá, že nelze čekat nic jiného, než absolutní strikci. Oba emcees ukazují skvělou souhru a pálí jeden punchline za druhým. Zatím není jasné, kolik můžeme očekávat skladeb, ani koho produkci si vzali tyto králové za svou. Jedno je však jisté. Royal Bunker nelze ignorovat, protože trefuje pěstí větší jak Bud Spencer. Kontroluj novinky přímo v centrálním Bunkru.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná